Zapraszamy do kontaktu

Wózek Mewa in.basic

Mewa In B Eu

INFORMACJE OGÓLNE

Wózek inwalidzki specjalny MEWA in.basic dedykowany jest małym użytkownikom w przedziale wzrostu 90 – 125 cm i maksymalnej wadze 40 kg. Prosta w obsłudze rama in.basic przystosowana jest do użytku wewnątrz pomieszczeń, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w domu, szkole czy podczas zajęć w ośrodku rehabilitacyjnym.

Wózek specjalny MEWA in.basic daje wiele możliwości konfiguracji dzięki systemom regulacji kątowej w obrębie oparcia, siedziska oraz podnóżka. Szeroki zakres ustawień pozwala dostosować wózek do indywidualnych potrzeb dziecka. Dodatkowo możliwość zainstalowania między innymi regulowanych pelot oraz dodatkowych wkładek (spłycające i zwężające) zapewnia młodemu pasażerowi jeszcze większy komfort i bezpieczeństwo podczas codziennego użytkowania.

Jak wszystkie wózki naszej produkcji, MEWA in.basic posiada szeroki wachlarz dodatkowych akcesoriów ułatwiających codzienne funkcjonowanie oraz organizację codziennych aktywności.

 MEWA in.basic występuje w kolorach: SZARY, NIEBIESKI, ZIELONY i RÓŻOWY.

Wskazania

 • porażenia i niedowłady kończyn dolnych różnego pochodzenia
 • porażenia i niedowłady tułowia
 • osłabienie mięśni posturalnych, odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej pozycji ciała
 • mózgowe porażenie dziecięce
 • przepuklina oponowo – rdzeniowa
 • dystrofie mięśniowe

przeciwWskazania

W przypadku przeciwwskazania do pozycji siedzącej i/lub pionizacji biernej regulację wózka należy skonsultować z fizjoterapeutą lub lekarzem prowadzącym.

Parametry

DŁUGOŚĆ WÓZKA  83,5 – 119 cm
SZEROKOŚĆ WÓZKA 58 cm
WYSOKOŚĆ WÓZKA 127 – 143 cm
MASA CAŁKOWITA 16,6 kg
EFEKTYWNA GŁĘBOKOŚĆ SIEDZISKA 24*/28 cm
SZEROKOŚĆ SIEDZISKA 25*/32 cm
WYSOKOŚĆ OPARCIA 62 cm
SZEROKOŚĆ OPARCIA 20** / 30 cm
ODLEGŁOŚĆ PODNÓŻKA OD SIEDZISKA / ILOŚĆ REGULACJI 17-32 / 5 pozycji
DŁUGOŚĆ WÓZKA ZŁOŻONEGO DO TRANSPORTU rama 107 cm /siedzisko 88 cm
SZEROKOŚĆ WÓZKA ZŁOŻONEGO DO TRANSPORTU rama 57 cm /siedzisko 43 cm
WYSOKOŚĆ WÓZKA ZŁOŻONEGO DO TRANSPORTU rama 22 cm /siedzisko 42 cm
MAX. WAGA PACJENTA 40 kg
WZROST PACJENTA 90-125 cm
* wartość podana z zastosowaniem wkładek / ** wartość podana z zastosowaniem pelot

Tolerancja wartości pomiarów +/- 20mm, +/- 1,5kg, +/- 1°

Konstrukcja

Konstrukcja wózka specjalnego MEWA in basic złożona jest z dwóch elementów: regulowanej ramy oraz siedziska. Siedzisko mocujemy do ramy przy pomocy specjalnych zaczepów, których wyraźne zatrzaśnięcie sygnalizuje poprawne zamontowanie siedziska. UWAGA! Przed posadzeniem dziecka w wózku należy upewnić się, że zaczepy zostały prawidłowo zatrzaśnięte chwytając za siedzisko i delikatnie potrząsając nim. Poprawnie zamontowane siedzisko pozostanie na swojej pozycji.

Zastosowany w wózku MEWA in.basic system montażu siedziska na ramie daje możliwość zamontowanie go przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

Rama Mouse

Regulacje

FUNKCJA KOŁYSKI

Mewa Kolyska 1 2

REGULACJA KĄTA
POCHYLENIA OPARCIA

Mewa Odchyl Siedziska 1 2

REGULACJA KĄTA
POCHYLENIA PODNÓŻKA

Mewa Odchyl Podnozka 1 2

ZMIANA POZYCJI SIEDZISKA
WZGLĘDEM KIERUNKU JAZDY

Mewa Zmiana Poz Siedziska

POZYCJA LEŻĄCA

Mewa Poz Lezaca

REGULOWANA RAMA

Mewa Reg Wysokosci 1 2
Tolerancja wartości pomiarów +/- 20mm, +/- 1,5kg, +/- 1°
Mewa Modyfiukacja

MODYFIKACJA PARAMETRÓW SIEDZISKA

Przy pomocy wybranych akcesoriów i kilku prostych czynności możemy w szybki sposób dostosować wózek specjalny MEWA in.basic do potrzeb dzieci, których wzrost i waga mieszczą się w przypisanych dla modelu parametrach (wzrost 90 – 125 cm, waga do 40 kg).

Stosując zestawy wkładek zwężających i spłycających, regulowane peloty, mocując klin w pozycji wewnętrznej a podnóżek w najwyższym możliwym punkcie otrzymamy wózek dla najmniejszych użytkowników.

W miarę jak dziecko rośnie należy usunąć wkładki zwężające oraz spłycające i zamienić je na płaską wkładkę wyściełającą, odpowiednio zmodyfikować ustawiania pelot, klina oraz obniżyć pozycję podnóżka tak, aby dziecko mogło nam nim swobodnie oprzeć nogi.

USTAWIENIA MINIMALNE

Mewa Mini
– wkładki zwężające
– wkładki spłycające
– regulowane peloty
– regulowany klin
– regulowany podnóżek

USTAWIENIA MAKSYMALNE

Mewa Maxi
– wkładki zwężające
– wkładki spłycające
– regulowane peloty
– regulowany klin
– regulowany podnóżek

ZESTAWIENIE PORÓWNAWCZE

Mewa Ust Min Max

Wyposażenie

Rama
regulowana rama
Kolo
4 KOŁA Z INDYWIDUALNYMI HAMULCAMI
Zestaw Wkładek Zwzajaco Splycajacych
Zestaw Wkładek Zwężających i spłycających
Regulowane Peloty
Regulowane peloty
Podnozek
Podnóżek
Klin Z Regulacją
Klin z regulacją
Regul Budka Z Okienkiem
Regulowana budka z okienkiem
Barierka Zabezpieczająca
Barierka zabezpieczająca
Pasy Odwodzaco Stabilizujace
Pasy odwodząco – stabilizujące
Pasy Pieciopunktowe
Pasy pięciopunktowe
Me In
Moskitiera
Stolik Terapeutyczny
Stolik terapeutyczny

Kolorystyka

Wózek inwalidzki specjalny MEWA in.basic występuje w czterech wersjach kolorystycznych: szarej, różowej, niebieskiej oraz zielonej. Jednocześnie istnieje możliwość wykonania indywidualnych zamówień kolorystycznych, w których modyfikacje obejmują zarówno kolor ramy jak i elementy tapicerowane – dotyczy zamówień powyżej 50szt.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

Mouse Mewa Pegaz

SZARY

Mewa R

RÓŻOWY

Mewa N

NIEBIESKI

Mewa Z

ZIELONY

kolorystyka: SZARY

tapicerka
Tapicerka (1)
1. syntetyk grafitowy melanż
2. syntetyk jasny szary melanż
lakier
Lakier (1)
1. biały błysk

kolorystyka: Różowa

tapicerka
Tapicerka Rozowa
1. syntetyk szary
2. syntetyk różowy
lakier
Lakier Rozowy
1. biały błysk

kolorystyka: niebieska

tapicerka
Niebieska Tapicerka
1. syntetyk szary
2. syntetyk niebieski
lakier
Niebieski Lakier
1. biały błysk

kolorystyka: Zielona

tapicerka
Zielona Tapicerka
1. syntetyk szary
2. syntetyk zielony
lakier
Zielony Lakier
1. biały błysk

Do pobrania

INSTRUKCJA OBSŁUGI WÓZKA SPECJALNEGO MEWA
KARTA PRODUKTU WÓZKA SPECJALNEGO MEWA
DEKLARACJA ZGODNOŚCI CE
CERTYFIKAT ZGODNOŚCI CBC
ŚWIADECTWO WOLNEJ SPRZEDAŻY – MEWA

Filmy

kontakt

  Imię
  Adres email *
  Temat
  Treść wiadomości *


  Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka MYWAM Kupiec, Bartold, Angres Sp.J. z siedzibą w Chorzowie 41-516, ul. Szczecińska 10, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 6272736793 oraz wpisana do KRS pod numerem 0000487471 (Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy KRS), aby zapoznać się z pełną treścią informacji i dowiedzieć się więcej na temat przetwarzania swoich danych osobowych Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  W zgodzie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE:
  Dane osobowe przekazywane za pomocą tego formularza tj. imię i nazwisko (nieobowiązkowo), adres e-mail (obowiązkowo) lub inne dane osobowe wskazane przez Pana/Panią dobrowolnie w treści wiadomości są przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie/wiadomość wysłane do firmy MYWAM Kupiec, Bartold, Angres Sp.J.. Korzystanie z formularza kontaktowego oraz podanie danych osobowych jest w pełni dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Pana/Pani dane osobowe po udzieleniu odpowiedzi na wiadomość/zapytanie do nas wysłane są usuwane lub pozostają w naszej bazie danych, jeśli już się w niej znajdują i czas ich usunięcia określają inne przesłanki. Pozostają również po udzieleniu dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przekazywania informacji handlowych o produktach rehabilitacyjnych oferowanych przez spółkę MYWAM Kupiec, Bartold, Angres Sp.J..
  Może Pan/Pani również wyrazić swoją zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie Pana/Pani danych osobowych (lub osób, które Pani/Pan reprezentuję) przez spółkę MYWAM Kupiec, Bartold, Angres Sp.J. z siedzibą w Chorzowie 41-516, ul. Szczecińska 10 w celu subskrypcji ofert handlowych oraz informacji przesyłanych drogą mailową. Państwa dane osobowe będą w pełni zabezpieczone, a informacje nie zostaną przekazane osobom trzecim. Może Pan/Pani zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając na link rezygnacji z subskrypcji lub przesyłając wiadomość poprzez formularz kontaktowy.
  Dane osobowe są przekazywane dobrowolnie i w dowolnym momencie można cofnąć zgodę na ich przetwarzanie, w każdym momencie ma Pani/Pan dostęp do treści swoich danych, danych osoby, którą Pani/Pan reprezentuje oraz ma możliwość ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także ma Pani/Pan prawo do przenoszenia danych. Informacje takie można zgłaszać telefonicznie pod numerem: 575 997 160 lub za pomocą tego samego formularza, wybierając kategorię „RODO”.
  Wszelkie inne kwestie związane z ochroną danych osobowych można kierować na powyższym numer telefonu. Spółka nie posiada Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych tj. do Prezesa UODO.

  Zapraszamy do kontaktu

  Tel. +48 32 733 11 31
  Tel. +48 798 026 502

  ul. Szczecińska 10, Chorzów