Zapraszamy do kontaktu

O Nas

NASZA DROGA

Firmę WyWam założyliśmy w 2009 roku. Z entuzjazmem podejmowaliśmy pierwsze działania związane z zaopatrzeniem w sprzęt rehabilitacyjny dzieci z niepełnosprawnościami. Akademicka wiedza oraz zdobywane każdego dnia doświadczenie ubogacało nas zarówno jako profesjonalistów, oraz jako ludzi, uwrażliwiając na szczególne potrzeby naszych klientów. Dziś śmiało możemy powiedzieć, że właśnie dzięki nim mogliśmy w pełni wykorzystać naszą energię i potencjał.

Z czasem marzenie o rozpoczęciu produkcji własnego sprzętu do rehabilitacji nabrało realnych kształtów. W roku 2014 skupiliśmy nasze siły na stworzeniu specjalistycznego wózka inwalidzkiego, łączącego w sobie funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz piękno. Tak właśnie powstał wózek spacerowy specjalny MEWA. Jego sukces na Polskim rynku dodał nam skrzydeł i ośmielił do dalszych działań ukierunkowanych na stworzenie linii wózków specjalnych dla dzieci. Tym sposobem dziś możemy pochwalić się również wózkiem PEGAZ, GRIZZLY, MOUSE oraz najnowszym YETI.

 

O Nas Contact Pl
Fabryka 1

Nasze wózki zostały świetnie przyjęte nie tylko na terenie kraju, ale również zagranicą. Na dzień dzisiejszy posiadamy odbiorców w 40 krajach na całym świecie, jednoczenie pozostajemy otwarci na współpracę z nowymi partnerami. Przekonaliśmy się wielokrotnie, jak ogromne możliwości rozwoju daje praca z ludźmi, którym przyświeca ten sam cel – pomaganie innym. Ta idea od lat jest dla nas gwarantem zarówno sukcesu ekonomicznego, jak i ogromnej satysfakcji.

Pozostając w kontakcie zarówno z naszymi pacjentami jak i fizjoterapeutami oraz lekarzami, cały czas doskonalimy nasze produkty, jednocześnie wychodzimy poza znane nam rozwiązania w poszukiwaniu nowych. Mając świadomość nieustannie rosnących potrzeb rynku staramy się im sprostać poszerzając grono specjalistów i inżynierów w naszym zespole.
Kolejnym krokiem milowym dla naszej firmy będzie wprowadzenie na rynek nowych produktów i technologii na miarę oczekiwań naszych klientów oraz partnerów na całym świecie.

 

DOŁĄCZ DO NAS

Wieloletnie doświadczenie, specjalistyczna wiedza i głębokie zrozumienia dla naszych pacjentów – oto fundamenty, na których opiera się nasza działalność.

Ponad 14 lat na rynku

W tylu krajach pojawiły się produkty MyWam

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

Tel. +48 32 733 11 31
Tel. +48 531 818 289

MYWAM@MYWAM.eu

UL. LWOWSKA 34

41-500 CHORZÓW