Projekty UE

O Nas

Firmę MyWam założyliśmy w 2009 roku. 

Od samego początku nasze działania związane były z zaopatrzeniem w sprzęt rehabilitacyjny dzieci z niepełnosprawnościami. Na dzień dzisiejszy możemy śmiało powiedzieć, że te właśnie działania są naszą specjalizacją. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta nawiązujemy bliższą relację, której głównym celem jest zebranie informacji dotyczących dziecka z trzech źródeł: Rodzic, Rehabilitant, Lekarz. Ich analiza pozwala nam dopasować sprzęt rehabilitacyjny do potrzeb dziecka w najbardziej przydatny dla niego sposób.

 Od kilku lat realizujemy nasze marzenia jako producent wózków specjalnych dla dzieci niepełnosprawnych. Naszym sukcesem są bardzo dobrej jakości wózki MEWA, PEGAZ, GRIZZLY, MOUSE i najnowszy YETI. Każdy z nich posiada unikalne rozwiązania techniczne mające wpływ na użytkowanie przez małego użytkownika. Szczegóły mogą zobaczyć Państwo w odpowiednich zakładkach na naszej stronie.

Załoga MyWam

Jednak firma MyWam to nie tylko wózki. W 2010 roku nawiązaliśmy bliską współpracę z polskim producentem ortotyki, firmą ERHEM z Dębicy. Łącząc siły produkcyjne z handlowymi we wspólnych staraniach przygotowujemy i wprowadzamy na rynek coraz to nowe zaopatrzenie ortopedyczne dla dzieci. Jesteśmy też oficjalnym dystrybutorem ortezy HKAFO Kids i kombinezonu ROTHO . Ponadto od roku 2012 jesteśmy również przedstawicielem ortotyki ERHEM na terenie Polski.

Dokładamy wszelkich starań aby proponowane przez nas usługi były na jak najwyższym poziomie. Nasi pracownicy to licencjonowani fizjoterapeuci i magistrowie. Zgodnie z misją firmy MyWam służymy naszą wiedzą i doświadczeniem aby sprzedawane przez nas pomoce rehabilitacyjne w jak największym stopniu przyczyniły się do zwiększenia komfortu w codziennym życiu oraz poprawy stanu zdrowia naszych najmłodszych pacjentów!

Poznaj MyWam

Wieloletnie doświadczenie, specjalistyczna wiedza i głębokie zrozumienia dla naszych pacjentów – oto fundamenty, na których opiera się nasza działalność.

Ponad 11 lat na rynku

Ponad 100 produktów w ofercie

W tylu krajach pojawiły się produkty MyWam

Zapraszamy do kontaktu

Tel. +48 32 733 11 31
Tel. +48 798 026 502

ul. Szczecińska 10, Chorzów