Zapraszamy do kontaktu

Chodzik ortopedyczny go.spider

PRODUCENT/PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ:
MyWam Sp. z o.o.

Logo Www Sp J

INFORMACJE OGÓLNE

Chodzik ortopedyczny go.spider został stworzony z myślą o najmłodszych użytkownikach z niepełnosprawnością uniemożliwiającą im samodzielne poruszanie się. Jego głównym celem jest wspomaganie edukacji i reedukacji chodu przy asyście opiekuna. Dedykowany jest dla dzieci w przedziale wzrostu 100 – 135 cm i wadze do 35 kg.

Jego prosta konstrukcja i niewielkie wymiary czynią go uniwersalnym urządzeniem, sprawdzającym się zarówno w warunkach domowych, jak i na zewnątrz. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu przechowywanie lub transportowanie nie stanowi problemu.

Chodzik ortopedyczny go.spider posiada funkcjonalne koła przednie z możliwością blokady kierunku jazdy, co daje użytkownikowi większą kontrolę podczas poruszania się.

Zobacz więcej

Koła tylne chodzika go.spider wyposażone zostały w regulowany spowalniacz, który w miarę dokręcania docisku redukuje prędkość jazdy. Posiada również zabezpieczenie przed niekontrolowanym cofaniem, co ma znaczący wpływ na bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Chodzik ortopedyczny go.spider występuje w POMARAŃCZOWEJ kolorystyce.

WSKAZANIA

Rehabilitacja po zabiegach chirurgicznych, przy osłabieniach kończyn dolnych z zaburzeniami równowagi, w przypadku kiedy dziecko nie jest w stanie poruszać się przy pomocy kul, itp.

PRZECIWWSKAZANIA

Urazy kończyn górnych uniemożliwiające wspieranie się na chodziku.

WAŻNE

Doboru wsparcia odpowiedniego do konkretnego stanu pacjenta należy dokonać wyłącznie przy pomocy lekarza specjalisty lub fizjoterapeuty.

Parametry

DŁUGOŚĆ CHODZIKA 80 cm
SZEROKOŚĆ CHODZIKA 68 cm
WYSOKOŚĆ CHODZIKA 51-82 cm
MASA CAŁKOWITA 5,65 kg
DŁUGOŚĆ CHODZIKA ZŁOZONEGO DO TRANSPORTU 80 cm
SZEROKOŚĆ CHODZIKA ZŁOZONEGO DO TRANSPORTU 68 cm
WYSOKOŚĆ CHODZIKA ZŁOZONEGO DO TRANSPORTU 28 cm
MAX. WAGA PACJENTA 35 kg
WZROST PACJENTA 100 – 135 cm

* wartość podana z zastosowaniem wkładek / ** wartość podana z zastosowaniem pelot

Tolerancja wartości pomiarów +/- 20mm, +/- 1,5kg, +/- 1°

Konstrukcja

Chodzik ortopedyczny go.spider cechuje prosta konstrukcja i niewielkie wymiary po złozeniu, które można zredukować jeszcze bardziej poprzez zdemontowanie dostawki górnej.

Ten lekki (5,65 kg) i kompaktowy sprzęt doskonale sprawdza się również w terenie. Dzięki niewielkim wymiarom po złożeniu (80 x 68 x 28 cm) można z łatwością zmieścić go w bagażniku każdego samochodu, zabrać w dowolne miejsce i cieszyć się spacerem na łonie natury.

Zlozony

Regulacje

REGULACJA WYSOKOŚCI
DOSTAWKI GÓRNEJ

Reg Wysokości

REGULACJA ROZSTAWU UCHWYTÓW DO PODTRZYMYWANIA

Regul Raczek

Blokada kierunku jazdy kół przednich

Kola Male Blokada

spowalniacz koła tylnego

Spowalniacz

Blokada cofania

Blokada

Tolerancja wartości pomiarów +/- 20mm, +/- 1,5kg, +/- 1°

MODYFIKACJA PARAMETRÓW

Dzięki podstawowym regulacjom możliwe jest dostosowanie parametrów chodzika ortopedycznego go.spider do potrzeb użytkownika. Dzięki regulacji wysokości nadstawki górnej dostosujemy wysokość uchwytów do podtrzymywania. Dodatkowo regulując kąt ich odchylenia możemy wyregulować ich rozstaw. Do regulacji rozstaw uchwytów do podtrzymywania należy użyć klucza typu imbus.

USTAWIENIA MINIMALNE

2 Wymiary Min Max 1a

USTAWIENIA MAKSYMALNE

2 Wymiary Min Max 1b

ZESTAWIENIE PORÓWNAWCZE

2 Wymiary Min Max 1c

Wyposażenie

Peloty
Peloty biodrowe
Siedzisko
Siedzisko
Beznazwy 1
rączka asekuracyjna
Hamulce
hamulec ręczny
Podlokietniki
podłokietniki

Kolorystyka

Chodzik ortopedyczny go.spider występuje w kolorze POMARAŃCZOWYM.

kolorystyka: POMARAŃCZOWY

lakier
Kolory

1. pomarańczowy błysk – korpus ramy

2. czarny błysk – dostawka górna

Gospider 7
Gospider 1
Gospider 2
Gospider 3

Do pobrania

INSTRUKCJA OBSŁUGI – CHODZIK ORTOPEDYCZNY GO.SPIDER
KARTA PRODUKTU – CHODZIK ORTOPEDYCZNY GO.SPIDER
CERTYFIKAT CBC
DEKLARACJA ZGODNOŚCI CE – CHODZIK GO.SPIDER
ŚWIADECTWO WOLNEJ SPRZEDAŻY – CHODZIK GO.SPIDER

Filmy

kontakt

  Imię

  Adres email *

  Temat

  Treść wiadomości *


  Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka MYWAM Sp.z O. O. z siedzibą w Chorzowie 41-500, ul. Lwowska 34, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 6272736793 oraz wpisana do KRS pod numerem 0001071788 (Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy KRS), aby zapoznać się z pełną treścią informacji i dowiedzieć się więcej na temat przetwarzania swoich danych osobowych Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  W zgodzie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE:
  Dane osobowe przekazywane za pomocą tego formularza tj. imię i nazwisko (nieobowiązkowo), adres e-mail (obowiązkowo) lub inne dane osobowe wskazane przez Pana/Panią dobrowolnie w treści wiadomości są przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie/wiadomość wysłane do firmy MYWAM Sp. z O.O. Korzystanie z formularza kontaktowego oraz podanie danych osobowych jest w pełni dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Pana/Pani dane osobowe po udzieleniu odpowiedzi na wiadomość/zapytanie do nas wysłane są usuwane lub pozostają w naszej bazie danych, jeśli już się w niej znajdują i czas ich usunięcia określają inne przesłanki. Pozostają również po udzieleniu dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przekazywania informacji handlowych o produktach rehabilitacyjnych oferowanych przez spółkę MYWAM Sp. z O.O.
  Może Pan/Pani również wyrazić swoją zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie Pana/Pani danych osobowych (lub osób, które Pani/Pan reprezentuję) przez spółkę MYWAM Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie 41-500, ul. Lwowska 34 w celu subskrypcji ofert handlowych oraz informacji przesyłanych drogą mailową. Państwa dane osobowe będą w pełni zabezpieczone, a informacje nie zostaną przekazane osobom trzecim. Może Pan/Pani zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając na link rezygnacji z subskrypcji lub przesyłając wiadomość poprzez formularz kontaktowy.
  Dane osobowe są przekazywane dobrowolnie i w dowolnym momencie można cofnąć zgodę na ich przetwarzanie, w każdym momencie ma Pani/Pan dostęp do treści swoich danych, danych osoby, którą Pani/Pan reprezentuje oraz ma możliwość ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także ma Pani/Pan prawo do przenoszenia danych. Informacje takie można zgłaszać telefonicznie pod numerem: 575 997 160 lub za pomocą tego samego formularza, wybierając kategorię „RODO”.
  Wszelkie inne kwestie związane z ochroną danych osobowych można kierować na powyższym numer telefonu. Spółka nie posiada Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych tj. do Prezesa UODO.

  ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

  Tel. +48 32 733 11 31
  Tel. +48 531 818 289

  MYWAM@MYWAM.eu

  UL. LWOWSKA 34

  41-500 CHORZÓW