Zapraszamy do kontaktu

Pionizator go.spider

PRODUCENT/PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ:
MyWam Sp. z o.o.

Logo Www Sp J

INFORMACJE OGÓLNE

Pionizator go.spider został stworzony z myślą o najmłodszych użytkownikach z niepełnosprawnością uniemożliwiającą im samodzielne poruszanie się. Jego głównym celem jest pionizowanie użytkownika przy asyście opiekuna. Dedykowany jest dla dzieci w przedziale wzrostu 100 – 135 cm i wadze do 35 kg.

Jego prosta konstrukcja i niewielkie wymiary czynią go uniwersalnym urządzeniem, doskonale sprawdzającym się zarówno w warunkach domowych. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu przechowywanie lub transportowanie nie stanowi problemu.

Pionizator go.spider występuje w POMARAŃCZOWEJ kolorystyce.

Wskazania

 • porażenia i niedowłady kończyn dolnych różnego pochodzenia
 • porażenia i niedowłady tułowia
 • osłabienie mięśni posturalnych, odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej pozycji ciała
 • rehabilitacja po zabiegach chirurgicznych
 • mózgowe porażenie dziecięce
 • przepuklina oponowo – rdzeniowa
 • dystrofie mięśniowe

PRZECIWWSKAZANIA

 • przeciwwskazania do pozycji siedzącej
 • przeciwwskazania do pionizacji czynnej
 • wybór wsparcia ortopedycznego właściwego dla konkretnego
  schorzenia i stanu pacjenta musi zostać dokonany z pomocą
  lekarza specjalisty lub fizjoterapeuty

Parametry

DŁUGOŚĆ PIONIZATORA 73 cm
SZEROKOŚĆ PIONIZATORA 66 cm
WYSOKOŚĆ PIONIZATORA 101 cm
MASA CAŁKOWITA 12,8 kg
DŁUGOŚĆ PIONIZATORA ZŁOZONEGO DO TRANSPORTU 73 cm
SZEROKOŚĆ PIONIZATORA ZŁOZONEGO DO TRANSPORTU 66 cm
WYSOKOŚĆ PIONIZATORA ZŁOZONEGO DO TRANSPORTU 30 cm
MAX. WAGA PACJENTA 35 kg
WZROST PACJENTA 100 – 135 cm
* wartość podana z zastosowaniem wkładek / ** wartość podana z zastosowaniem pelot

Tolerancja wartości pomiarów +/- 20mm, +/- 1,5kg, +/- 1°

Konstrukcja

Pionizator go.spider cechuje prosta konstrukcja i niewielkie wymiary po złozeniu, które można zredukować jeszcze bardziej poprzez zdemontowanie dostawki górnej.

Jest lekki i kompaktowy, a niewielkie wymiary po złozeniu ułatwiają przechowywanie.

Zlozona Rama

Regulacje

REGULACJA WYSOKOŚCI
DOSTAWKI GÓRNEJ

Reg Wysokości

REGULACJA ROZSTAWU UCHWYTÓW DO PODTRZYMYWANIA

Regul Raczek

REGULOWANA STABILIZACJA TUŁOWIA

Peloty 2.jpg

REGULOWANA STABILIZACJA BIODER – uprząż zabezpieczająca

Uprzaz (1)

REGULOWANA STABILIZACJA KOLAN

Peloty 1.jpg
Tolerancja wartości pomiarów +/- 20mm, +/- 1,5kg, +/- 1°

MODYFIKACJA PARAMETRÓW

Dzięki podstawowym regulacjom możliwe jest dostosowanie parametrów pionizatora go.spider do potrzeb użytkownika. Dzięki regulacji wysokości nadstawki górnej dostosujemy wysokość uchwytów do podtrzymywania. Dodatkowo regulując kąt ich odchylenia możemy wyregulować ich rozstaw. Do regulacji rozstawu uchwytów do podtrzymywania należy użyć klucza typu imbus.

Regulacji podega także wysokość umiejscowienia stabilizacji kolan i tułowia a także wysokość uprzęży zabezpieczającej.

USTAWIENIA MINIMALNE

USTAWIENIA MAKSYMALNE

ZESTAWIENIE PORÓWNAWCZE

Wyposażenie

Dostawka Pionizujaca.jpg
Dostawka pionizująca
Uprz Majtkowa.jpg
Uprząż stabilizująca

Kolorystyka

Pionizator go.spider występuje w kolorze POMARAŃCZOWYM.

kolorystyka: POMARAŃCZOWY

lakier
Kolory
1. pomarańczowy błysk – korpus ramy

2. czarny błysk – dostawka górna

Pionizator

Do pobrania

INSTRUKCJA OBSŁUGI – PIONIZATOR GO.SPIDER
DEKLARACJA ZGODNOŚCI CE – PIONIZATOR GO.SPIDER
CERTYFIKAT ZGODNOŚCI CBC
ŚWIADECTWO WOLNEJ SPRZEDAŻY – PIONIZATOR GO.SPIDER

Filmy

kontakt

  Imię

  Adres email *

  Temat

  Treść wiadomości *


  Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka MYWAM Sp.z O. O. z siedzibą w Chorzowie 41-500, ul. Lwowska 34, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 6272736793 oraz wpisana do KRS pod numerem 0001071788 (Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy KRS), aby zapoznać się z pełną treścią informacji i dowiedzieć się więcej na temat przetwarzania swoich danych osobowych Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  W zgodzie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE:
  Dane osobowe przekazywane za pomocą tego formularza tj. imię i nazwisko (nieobowiązkowo), adres e-mail (obowiązkowo) lub inne dane osobowe wskazane przez Pana/Panią dobrowolnie w treści wiadomości są przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie/wiadomość wysłane do firmy MYWAM Sp. z O.O. Korzystanie z formularza kontaktowego oraz podanie danych osobowych jest w pełni dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Pana/Pani dane osobowe po udzieleniu odpowiedzi na wiadomość/zapytanie do nas wysłane są usuwane lub pozostają w naszej bazie danych, jeśli już się w niej znajdują i czas ich usunięcia określają inne przesłanki. Pozostają również po udzieleniu dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przekazywania informacji handlowych o produktach rehabilitacyjnych oferowanych przez spółkę MYWAM Sp. z O.O.
  Może Pan/Pani również wyrazić swoją zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie Pana/Pani danych osobowych (lub osób, które Pani/Pan reprezentuję) przez spółkę MYWAM Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie 41-500, ul. Lwowska 34 w celu subskrypcji ofert handlowych oraz informacji przesyłanych drogą mailową. Państwa dane osobowe będą w pełni zabezpieczone, a informacje nie zostaną przekazane osobom trzecim. Może Pan/Pani zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając na link rezygnacji z subskrypcji lub przesyłając wiadomość poprzez formularz kontaktowy.
  Dane osobowe są przekazywane dobrowolnie i w dowolnym momencie można cofnąć zgodę na ich przetwarzanie, w każdym momencie ma Pani/Pan dostęp do treści swoich danych, danych osoby, którą Pani/Pan reprezentuje oraz ma możliwość ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także ma Pani/Pan prawo do przenoszenia danych. Informacje takie można zgłaszać telefonicznie pod numerem: 575 997 160 lub za pomocą tego samego formularza, wybierając kategorię „RODO”.
  Wszelkie inne kwestie związane z ochroną danych osobowych można kierować na powyższym numer telefonu. Spółka nie posiada Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych tj. do Prezesa UODO.

  ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

  Tel. +48 32 733 11 31
  Tel. +48 531 818 289

  MYWAM@MYWAM.eu

  UL. LWOWSKA 34

  41-500 CHORZÓW