Zapraszamy do kontaktu

Kamizelka zabezpieczająca

Służy zabezpieczeniu pacjenta przed wypadnięciem z wózka, fotelika itp. oraz dodatkowo stabilizuje tułów. Ergonomiczny wykrój kamizelki zapewnia optymalną stabilizację bez ucisku na szyję.

PRODUCENT/PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ:
MyWam Kupiec, Bartold, Angres Sp.J.

Pasy i kamizelki firmy MyWam są akcesoriami pomocniczymi wykorzystywanymi do poprawy i stabilizacji sylwetki pacjenta w pozycji siedzącej i stojącej oraz zwiększenia jego bezpieczeństwa czynnego i biernego. Najczęściej stosowane przy wózkach inwalidzkich, fotelikach terapeutycznych, schodołazach, pionizatorach itp.

Pasy i kamizelki wykonane są z wysokiej jakości materiałów zapewniających odpowiednią cyrkulację powietrza. Wytrzymałe taśmy kaletnicze i przyjazne dla ciała tkaniny tapicerskie zapewniają wysoką trwałość i komfort użytkowania naszych produktów. Wszystkie elementy zapięć, regulacji i połączeń pochodzą tylko od sprawdzonych producentów.

WAŻNE! Aby prawidłowo dobrać rozmiar pasa zabezpieczającego należy podać wzrost, wagę, wiek oraz indywidualne uwarunkowania fizyczne użytkownika.

Kamizelka jest lekka, łatwa w montażu i obsłudze, wykonana z materiału przepuszczającego powietrze dopasowanego do swojej funkcji.

  Imię

  Adres email *

  Temat

  Treść wiadomości *


  Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka MYWAM Kupiec, Bartold, Angres Sp.J. z siedzibą w Chorzowie 41-516, ul. Szczecińska 10, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 6272736793 oraz wpisana do KRS pod numerem 0000487471 (Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy KRS), aby zapoznać się z pełną treścią informacji i dowiedzieć się więcej na temat przetwarzania swoich danych osobowych Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  W zgodzie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE:
  Dane osobowe przekazywane za pomocą tego formularza tj. imię i nazwisko (nieobowiązkowo), adres e-mail (obowiązkowo) lub inne dane osobowe wskazane przez Pana/Panią dobrowolnie w treści wiadomości są przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie/wiadomość wysłane do firmy MYWAM Kupiec, Bartold, Angres Sp.J.. Korzystanie z formularza kontaktowego oraz podanie danych osobowych jest w pełni dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Pana/Pani dane osobowe po udzieleniu odpowiedzi na wiadomość/zapytanie do nas wysłane są usuwane lub pozostają w naszej bazie danych, jeśli już się w niej znajdują i czas ich usunięcia określają inne przesłanki. Pozostają również po udzieleniu dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przekazywania informacji handlowych o produktach rehabilitacyjnych oferowanych przez spółkę MYWAM Kupiec, Bartold, Angres Sp.J..
  Może Pan/Pani również wyrazić swoją zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie Pana/Pani danych osobowych (lub osób, które Pani/Pan reprezentuję) przez spółkę MYWAM Kupiec, Bartold, Angres Sp.J. z siedzibą w Chorzowie 41-516, ul. Szczecińska 10 w celu subskrypcji ofert handlowych oraz informacji przesyłanych drogą mailową. Państwa dane osobowe będą w pełni zabezpieczone, a informacje nie zostaną przekazane osobom trzecim. Może Pan/Pani zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając na link rezygnacji z subskrypcji lub przesyłając wiadomość poprzez formularz kontaktowy.
  Dane osobowe są przekazywane dobrowolnie i w dowolnym momencie można cofnąć zgodę na ich przetwarzanie, w każdym momencie ma Pani/Pan dostęp do treści swoich danych, danych osoby, którą Pani/Pan reprezentuje oraz ma możliwość ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także ma Pani/Pan prawo do przenoszenia danych. Informacje takie można zgłaszać telefonicznie pod numerem: 575 997 160 lub za pomocą tego samego formularza, wybierając kategorię „RODO”.
  Wszelkie inne kwestie związane z ochroną danych osobowych można kierować na powyższym numer telefonu. Spółka nie posiada Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych tj. do Prezesa UODO.

  PRODUCENT/PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ: MYWAM KUPIEC, BARTOLD, ANGRES SP.J.

  TO JEST WYRÓB MEDYCZNY.

  UŻYWAJ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYWANIA LUB ETYKIETĄ.

  ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

  Tel. +48 32 733 11 31
  Tel. +48 531 818 289

  MYWAM@MYWAM.PL

  ul. Lwowska 34, Chorzów