Zapraszamy do kontaktu

Leżak kąpielowy DELFI

Logo

INFORMACJE OGÓLNE

Leżak kąpielowy DELFI przeznaczony jest dla młodych pacjentów o masie ciała do 30 kg. Jego podstawowym zadaniem jest umożliwienie opiekunowi swobodnego wykonywania czynności kąpielowych oraz higienicznych na umieszczonym na nim użytkowniku, przy odpowiednim jego zabezpieczeniu i w optymalnej dla niego pozycji. Stosunkowo duża powierzchnia leżaka umożliwia opiekunowi wykonywanie swobodnych ruchów. Leżak kąpielowy DELFI przeznaczony jest do stosowania w wannie lub pod prysznicem.

Szereg niezbędnych zabezpieczeń, takich jak regulowany zagłówek stabilizujący, pas stabilizujący tułów oraz pasy stabilizujące nogi istotnie wpływają na bezpieczeństwo użytkownika w trakcie kąpieli. Podpory leżaka owinięte są pianką, zapewniającą przyczepność oraz chroniącą powierzchnie przed zarysowaniem.

Zobacz więcej

Możliwości regulowania poszczególnych segmentów leżaka – kąt odchylenia zagłówka, kąt odchylenia oparcia oraz podnóżka w połączeniu z możliwością dostosowania wysokości oparcia oraz głębokości siedziska pozwala na zoptymalizowanie pozycji pacjenta oraz dostosowanie wyrobu do indywidualnych parametrów użytkownika we wskazanym zakresie.

Wskazania

Wskazania kliniczne to m.in. mózgowe porażenie dziecięce, przepuklina oponowo – rdzeniowa, dystrofie, niedowłady, uszkodzenia kończyn itp.

PRZECIWWSKAZANIA / RYZYKO

Nieprawidłowe ułożenie i długotrwałe utrzymywanie osoby w jednej pozycji może nieść ze sobą negatywne skutki.

Ważne

Użytkownik nie może korzystać z leżaka samodzielnie, a jedynie z pomocą opiekuna.  Stosowanie wyrobu inne niż opisane jest zakazane. Wyrób powinien być stosowany zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego lub fizjoterapeuty. 

Parametry

DŁUGOŚĆ LEŻAKA 136,8 – 148,8 cm
SZEROKOŚĆ LEŻAKA 41,8 cm
WYSOKOŚĆ LEŻAKA 98 cm
MASA CAŁKOWITA 4,9 kg
GŁĘBOKOŚĆ SIEDZISKA 38 – 42 cm
SZEROKOŚĆ SIEDZISKA 40 cm
WYSOKOŚĆ OPARCIA 60,5 – 68,5 cm
SZEROKOŚĆ OPARCIA 40 cm
DŁUGOŚĆ PODNÓŻKA 38 cm
KĄT SIEDZISKA 4,5 ° 
KĄT ODCHYLENIA OPARCIA 10 – 65 ° 
KĄT USTAWIENIA PODNÓŻKA +2 – 52 ° 
KĄT MIĘDZY OPARCIEM A SIEDZISKIEM 105 – 166 ° 
MAKSYMALNA WAGA PACJENTA 30 kg

Tolerancja wartości pomiarów +/- 20mm, +/- 1,5kg, +/- 1°

Konstrukcja

Leżak kąpielowy DELFI posiada aluminiową konstrukcję stanowiącą szkielet o ruchomych segmentach z regulacją na wysokości szyi (1), bioder (2) oraz ud (3). Posiada także regulację wysokości oparcia oraz głębokości siedziska, co umożliwia dostosowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb pacjenta. 

Lekki stelaż został wykonany z aluminiowych rurek wypełnionych pianką poliuretanową, zapobiegającą dostawaniu się wody do ich wnętrza. Naciągnięta na niego perforowana tapicerka wykonana z tkaniny syntetycznej jest obojętna na działanie wody, a jej struktura wpływa na krótki czas schnięcia leżaka.

Ten lekki (4,9 kg) i kompaktowy sprzęt dobrze sprawdza się w warunkach domowych zarówno w wannie jak i kabinie prysznicowej. 

Konstrukcja

Regulacje

Leżak kąpielowy DELFI posiada określony zakres regulacji głębokości siedziska oraz wysokości oparcia. W połączeniu z elastyczną tapicerką zyskujemy urządzenie dostosowane do indywidualnych potrzeb małego pacjenta.

REGULACJA WYSOKOŚCI OPARCIA

Długosc Regulacji Oparcia 3

REGULACJA GŁĘBOKOŚCI SIEDZISKA

Długosc Regulacji Siedziska 3

REGULACJA KĄTA ODCHYLENIA ZAGŁÓWKA

Zagłówek 2

REGULACJA KĄTA ODCHYLENIA OPARCIA PLECÓW

Oparcie Delfi 2

REGULACJA KĄTA ODCHYLENIA OPARCIA NÓG

Podnóżek Delfi 2

REGULACJA POZYCJI NÓG LEŻAKA

Nóżki 2

Wyposażenie

Zagłowek 2
zagłówek
Pasy Biodrowe 2
pas stabilizujący tułów
Pasy Podnóżka 2
pasy stabilizujące nogi

Do pobrania

INSTRUKCJA OBSŁUGI – LEŻAK KĄPIELOWY DELFI
KARTA PRODUKTU – LEŻAK KĄPIELOWY DELFI
DEKLARACJA ZGODNOŚCI CE – LEŻAK KĄPIELOWY DELFI
ŚWIADECTWO WOLNEJ SPRZEDAŻY – LEŻAK KĄPIELOWY DELFI
CERTYFIKAT ZGODNOŚCI CBC – LEŻAK KĄPIELOWY DELFI

Filmy

kontakt

  Imię

  Adres email *

  Temat

  Treść wiadomości *


  Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka MYWAM Sp.z O. O. z siedzibą w Chorzowie 41-500, ul. Lwowska 34, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 6272736793 oraz wpisana do KRS pod numerem 0001071788 (Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy KRS), aby zapoznać się z pełną treścią informacji i dowiedzieć się więcej na temat przetwarzania swoich danych osobowych Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  W zgodzie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE:
  Dane osobowe przekazywane za pomocą tego formularza tj. imię i nazwisko (nieobowiązkowo), adres e-mail (obowiązkowo) lub inne dane osobowe wskazane przez Pana/Panią dobrowolnie w treści wiadomości są przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie/wiadomość wysłane do firmy MYWAM Sp. z O.O. Korzystanie z formularza kontaktowego oraz podanie danych osobowych jest w pełni dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Pana/Pani dane osobowe po udzieleniu odpowiedzi na wiadomość/zapytanie do nas wysłane są usuwane lub pozostają w naszej bazie danych, jeśli już się w niej znajdują i czas ich usunięcia określają inne przesłanki. Pozostają również po udzieleniu dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przekazywania informacji handlowych o produktach rehabilitacyjnych oferowanych przez spółkę MYWAM Sp. z O.O.
  Może Pan/Pani również wyrazić swoją zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie Pana/Pani danych osobowych (lub osób, które Pani/Pan reprezentuję) przez spółkę MYWAM Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie 41-500, ul. Lwowska 34 w celu subskrypcji ofert handlowych oraz informacji przesyłanych drogą mailową. Państwa dane osobowe będą w pełni zabezpieczone, a informacje nie zostaną przekazane osobom trzecim. Może Pan/Pani zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając na link rezygnacji z subskrypcji lub przesyłając wiadomość poprzez formularz kontaktowy.
  Dane osobowe są przekazywane dobrowolnie i w dowolnym momencie można cofnąć zgodę na ich przetwarzanie, w każdym momencie ma Pani/Pan dostęp do treści swoich danych, danych osoby, którą Pani/Pan reprezentuje oraz ma możliwość ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także ma Pani/Pan prawo do przenoszenia danych. Informacje takie można zgłaszać telefonicznie pod numerem: 575 997 160 lub za pomocą tego samego formularza, wybierając kategorię „RODO”.
  Wszelkie inne kwestie związane z ochroną danych osobowych można kierować na powyższym numer telefonu. Spółka nie posiada Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych tj. do Prezesa UODO.

  ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

  Tel. +48 32 733 11 31
  Tel. +48 531 818 289

  MYWAM@MYWAM.eu

  UL. LWOWSKA 34

  41-500 CHORZÓW