Zapraszamy do kontaktu

in.basic

PODSTAWA POKOJOWA

PRODUCENT/PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ:
MyWam Sp. z o.o.

Logo

INFORMACJE OGÓLNE

in.basic to podstawa pokojowa stworzona do użytkowania wewnątrz pomieszczeń. Jest kompatybilna z siedziskami wózków naszej produkcji: MOUSE i MEWA. Sprawdza się w warunkach domowych, w szkole czy ośrodkach rehabilitacyjnych.

Podstawa pokojowa in.basic posiada możliwość regulacji wysokości zamontowania siedziska, dzięki czemu można dopasować ją do większości blatów domowych. Daje to dziecku możliwość aktywnego spędzania czasu podczas zabawy, nauki czy przyjmowania posiłku pod okiem opiekuna. Posiada niezależne hamulce na każdym z kół, co gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo.

Siedziska zamocowane na ramie podstawy in.basic zachowują wszystkie swoje funkcjonalności dostępne w wózkach spacerowych, takie jak: regulacja kąta odchylenia oparcia, regulacja funkcji kubełkowej (kołyska), regulacja kąta pochylenia podnóżka, ustawienie w pozycji leżącej oraz możliwość zainstalowania siedziska tyłem lub przodem do kierunku jazdy.

Wskazania

 • porażenia i niedowłady kończyn dolnych różnego pochodzenia
 • porażenia i niedowłady tułowia
 • osłabienie mięśni posturalnych, odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej pozycji ciała
 • mózgowe porażenie dziecięce
 • przepuklina oponowo – rdzeniowa
 • dystrofie mięśniowe

PRZECIWWSKAZANIA

 • przeciwwskazania do pozycji siedzącej
 • przeciwwskazania do pionizacji biernej

Parametry

DŁUGOŚĆ PODSTAWY POKOJOWEJ 95 cm
SZEROKOŚĆ PODSTAWY POKOJOWEJ 58 cm
WYSOKOŚĆ PODSTAWY POKOJOWA 104 cm
MASA CAŁKOWITA  7,5 kg
REGULACJA WYSOKOŚCI SIEDZISKA 53 – 71 cm
DŁUGOŚĆ PODSTAWY ZŁOŻONEJ DO TRANSPORTU 107 cm
SZEROKOŚĆ PODSTAWY ZŁOŻONEJ DO TRANSPORTU 57 cm
WYSOKOŚĆ PODSTAWY ZŁOŻONEJ DO TRANSPORTU 22 cm
MAX. WAGA PACJENTA 40 kg
WZROST PACJENTA 80-125 cm

*Tolerancja wartości pomiarów +/- 20mm, +/- 1,5kg, +/- 1°

Konstrukcja

Podstawa pokojowa in.basic to lekkie i stabilne urządzenie zmieniające oblicze wózków spacerowych MyWam. Założenie siedziska trwa kilka chwil i nie ma konieczności zmiany jego ustawień.

Siedzisko wózka MOUSE i MEWA wpinane jest na takiej samej zasadzie jak w wózku spacerowym. Dzięki temu rozwiązaniu jedna podstawa pokojowa może być stosowana z dwoma siedziskami i posłuży użytkownikowi przez wiele lat.

Niewielkie wymiary po złożeniu (107 x 57 x 22 cm) ułatwiają przechowywanie oraz transportowanie podstawy pokojowej in.basic.

Konstrukcja Nowe

Regulacje

REGULACJA WYSOKOŚCI
SIEDZISKA

 

Wysokosc 1 2

FUNKCJA KOŁYSKI WE WSZYSKICH SIEDZISKACH

Kolyska Mechanizm

FUNKCJA KOŁYSKI WE WSZYSKICH SIEDZISKACH

Kolyska 1 2

Tolerancja wartości pomiarów +/- 20mm, +/- 1,5kg, +/- 1°

MODYFIKACJA PARAMETRÓW

Po nałożeniu jednego z dwóch siedzisk MyWam: MOUSE lub MEWA na podstawę pokojową in.basic, możliwa jest swobodna modyfikacja parametrów kompletnego wózka w wersji domowej.

Aby dostosować parametry siedziska do indywidualnych potrzeb użytkownika należy postępować zgodnie z INSTRUKCJĄ dla poszczególnych wózków spacerowych.

 

 

 

 

 

USTAWIENIA MINIMALNE 

Mouse Min 1b

USTAWIENIA MAKSYMALNE 

Mouse Max 1b

ZESTAWIENIE PORÓWNAWCZE

Mouse Min Max 2

Mewa Wozek Specjalny Mywam

USTAWIENIA MINIMALNE

Mewa Mini

USTAWIENIA MAKSYMALNE

Mewa Maxi

ZESTAWIENIE PORÓWNAWCZE

Mewa Ust Min Max

Kolorystyka

Podstawa pokojowa in.basic występuje w kolorze BIAŁYM. Jednocześnie istnieje możliwość wykonania indywidualnych zamówień kolorystycznych – dotyczy zamówień powyżej 50szt.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

Kolko

Biały

kolorystyka: BIAŁA

lakier
Lakier

1. biały błysk

Mewa Maxi
Mewa Ib 8
Mewa Ib 7

Do pobrania

INSTRUKCJA OBSŁUGI PODSTAWY JEZDNEJ in.basic
KARTA PRODUKTU PODSTAWY JEZDNEJ in.basic

kontakt

  Imię

  Adres email *

  Temat

  Treść wiadomości *


  Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka MYWAM Sp.z O. O. z siedzibą w Chorzowie 41-500, ul. Lwowska 34, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 6272736793 oraz wpisana do KRS pod numerem 0001071788 (Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy KRS), aby zapoznać się z pełną treścią informacji i dowiedzieć się więcej na temat przetwarzania swoich danych osobowych Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  W zgodzie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE:
  Dane osobowe przekazywane za pomocą tego formularza tj. imię i nazwisko (nieobowiązkowo), adres e-mail (obowiązkowo) lub inne dane osobowe wskazane przez Pana/Panią dobrowolnie w treści wiadomości są przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie/wiadomość wysłane do firmy MYWAM Sp. z O.O. Korzystanie z formularza kontaktowego oraz podanie danych osobowych jest w pełni dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Pana/Pani dane osobowe po udzieleniu odpowiedzi na wiadomość/zapytanie do nas wysłane są usuwane lub pozostają w naszej bazie danych, jeśli już się w niej znajdują i czas ich usunięcia określają inne przesłanki. Pozostają również po udzieleniu dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przekazywania informacji handlowych o produktach rehabilitacyjnych oferowanych przez spółkę MYWAM Sp. z O.O.
  Może Pan/Pani również wyrazić swoją zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie Pana/Pani danych osobowych (lub osób, które Pani/Pan reprezentuję) przez spółkę MYWAM Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie 41-500, ul. Lwowska 34 w celu subskrypcji ofert handlowych oraz informacji przesyłanych drogą mailową. Państwa dane osobowe będą w pełni zabezpieczone, a informacje nie zostaną przekazane osobom trzecim. Może Pan/Pani zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając na link rezygnacji z subskrypcji lub przesyłając wiadomość poprzez formularz kontaktowy.
  Dane osobowe są przekazywane dobrowolnie i w dowolnym momencie można cofnąć zgodę na ich przetwarzanie, w każdym momencie ma Pani/Pan dostęp do treści swoich danych, danych osoby, którą Pani/Pan reprezentuje oraz ma możliwość ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także ma Pani/Pan prawo do przenoszenia danych. Informacje takie można zgłaszać telefonicznie pod numerem: 575 997 160 lub za pomocą tego samego formularza, wybierając kategorię „RODO”.
  Wszelkie inne kwestie związane z ochroną danych osobowych można kierować na powyższym numer telefonu. Spółka nie posiada Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych tj. do Prezesa UODO.

  ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

  Tel. +48 32 733 11 31
  Tel. +48 531 818 289

  MYWAM@MYWAM.eu

  UL. LWOWSKA 34

  41-500 CHORZÓW