Zapraszamy do kontaktu

Wózek Yeti

WÓZEK INWALIDZKI SPECJALNY DLA DZIECI

PRODUCENT/PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ:
MyWam Sp. z o.o.

Yeti Wozek Specjalny
Zakup W Polsce 2

INFORMACJE OGÓLNE

Wózek inwalidzki specjalny dla dzieci YETI powstał z myślą o dzieciach i młodzieży w przedziale wzrostu 130 – 175 cm i maksymalnej masie ciała do 80 kg.

Jednoczęściowa, składana rama stanowi bazę konstrukcji, tworząc całość wraz z elementami tapicerki wyposażonymi w regulowany system napięciowy.

Wózek YETI posiada szeroki zakres ustawień parametrów. Istnieje możliwość wydłużenia siedziska (od 31 do 45 cm), oparcia (od 65 do 85 cm) i obniżenia podnóżka (od 28,5 do 43,5 cm od poziomu siedziska). W celu ustabilizowania drobniejszych użytkowników możliwe jest zainstalowanie regulowanych wkładek zwężających.

Dodatkową cechą wózka specjalnego YETI są regulacje kątowe w obrębie oparcia, siedziska oraz podnóżka. Dzięki nim możemy w kilka chwil dostosować pozycję wózka do indywidualnych potrzeb użytkownika, zapewniając mu bezpieczeństwo i komfort.

Zobacz więcej

Wózek specjalny YETI może zostać wyposażony w dodatkowe akcesoria które znacznie ułatwiają zorganizowanie codziennych spacerów oraz sprawią, że będą one przyjemne niezależnie od warunków atmosferycznych.

Dodatkowym atutem wózka jest jego lekka linia oraz zwrotność.
YETI występuje w kolorze CZARNYM i JEANSOWYM.

Wskazania

 • porażenia i niedowłady kończyn dolnych różnego pochodzenia
 • porażenia i niedowłady tułowia
 • osłabienie mięśni posturalnych, odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej pozycji ciała
 • mózgowe porażenie dziecięce
 • przepuklina oponowo – rdzeniowa
 • dystrofie mięśniowe

PRZECIWWSKAZANIA

W przypadku przeciwwskazania do pozycji siedzącej i/lub pionizacji biernej regulację wózka należy skonsultować z fizjoterapeutą lub lekarzem prowadzącym.

WAŻNE

Wybór wsparcia ortopedycznego właściwego dla konkretnego schorzenia i stanu pacjenta musi zostać dokonany z pomocą lekarza specjalisty lub fizjoterapeuty.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią instrukcji używania i etykietą bądź skonsultuj się z lekarzem, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.

Parametry

DŁUGOŚĆ WÓZKA 114,5 – 146 cm
SZEROKOŚĆ WÓZKA 66 cm
WYSOKOŚĆ WÓZKA 117-138 cm
MASA CAŁKOWITA 24 – 28,6 kg
EFEKTYWNA GŁĘBOKOŚĆ SIEDZISKA 31-45 cm
SZEROKOŚĆ SIEDZISKA 28* / 43 cm
WYSOKOŚĆ OPARCIA 65 – 85 cm
SZEROKOŚĆ OPARCIA 25*/42 cm
ODLEGŁOŚĆ PODNÓŻKA OD SIEDZISKA / ILOŚĆ REGULACJI 28,5 – 43,5 cm / 7 pozycji
DŁUGOŚĆ WÓZKA ZŁOŻONEGO DO TRANSPORTU 110 cm
SZEROKOŚĆ WÓZKA ZŁOŻONEGO DO TRANSPORTU 66 cm
WYSOKOŚĆ WÓZKA ZŁOŻONEGO DO TRANSPORTU 50 cm
MAX. WAGA PACJENTA 80 kg
WZROST PACJENTA 130-175 cm

* wartość podana z zastosowaniem wkładek / ** wartość podana z zastosowaniem pelot

Tolerancja wartości pomiarów +/- 20mm, +/- 1,5kg, +/- 1°

Konstrukcja

Wózek specjalny YETI jest wyjątkowym urządzeniem dedykowanym dla starszych dzieci i młodzieży o maksymalnej wadze ciała do 80kg oraz wzroście od 130 d0 175cm. Konstrukcja urządzenia oparta jest na jednoczęściowej, składanej ramie, co dało możliwość zminimalizowania wymiarów wózka po złożeniu (110 x 66 x 50 cm). Na ramę założona jest tapicerka opatrzona w regulowany system napięć bazujący na pasach z rzepami. Pozwala on na swobodną regulację tapicerki, co świetnie sprawdza się podczas zmiany ustawień parametrów wózka (głębokość siedziska oraz wysokość oparcia).

Yeti Konstrukcja

Regulacje

FUNKCJA KOŁYSKI
(wymagane narzędzia)

Yeti Regulacja Kolyski
9,5°-29° 5 pozycji

REGULACJA KĄTA
POCHYLENIA OPARCIA

Yeti Regulacja Kata Pochyl Oparcia
3°-99° 8 pozycji

REGULACJA KĄTA
POCHYLENIA PODNÓŻKA

Yeti Regulacja Kata Pochyl Podnozka
ok 80°-180° 6 pozycji

POZYCJA LEŻĄCA

Yeti Poz Lezaca

Tolerancja wartości pomiarów +/- 20mm, +/- 1,5kg, +/- 1°

Grafika

MODYFIKACJA PARAMETRÓW

Przy pomocy wybranych akcesoriów i kilku nieskomplikowanych czynności możemy dostosować wózek specjalny YETI do potrzeb dzieci, których wzrost i waga mieszczą się w przypisanych dla modelu parametrach (wzrost 130 – 175cm, waga do 80kg).

Dzięki wysuwanym elementom oraz elastycznej tapicerce opatrzonej w regulowany system napięciowy możemy modyfikować parametry wózka YETI w szerokim zakresie. Istnieje możliwość wydłużenia siedziska do 45cm oraz oparcia do 85 cm. W połączeniu z zestawem elastycznych wkładek na rzepy oraz zagłówkiem uzyskujemy bezpieczny pojazd dostosowany do indywidualnych potrzeb dziecka, który będzie się sprawdzał przez długie lata.

USTAWIENIA MINIMALNE

Yeti Min 2b

– wkładki zwężające
– regulowany klin
– regulowane siedzisko
– regulowane oparcie
– regulowany podnóżek

USTAWIENIA MAKSYMALNE

Yeti Max 2b

– wkładki zwężające
– regulowany klin
– regulowane siedzisko
– regulowane oparcie
– regulowany podnóżek

ZESTAWIENIE PORÓWNAWCZE

Yetiii

Wyposażenie

Kolo Tylne Z Amortyz
Koła tylne z amortyzacją
Kolo Przednie Z Reg Kier
Koła przednie z blokadą kierunku jazdy
Ham Centralny
Hamulec centralny
Stopka Przech
Stopka przechyłowa
Podnozek
REGULOWANY Podnóżek
Regul Wkladki Zwez
Regulowane wkładki zwężające
Barierka Zabezp
Barierka zabezpieczająca
Regul Klin
Regulowany klin
Pasy Odwodzaco Stabilizuj
Pasy odwodzaco – stabilizujące
Kosz Na Zakupy
Kosz na zakupy
Pasy5puk
Pasy 5 punktowe
Stolik Terapeutyczny
Stolik terapeutyczny
Reg Zaglowek
Regulowany zagłówek
Reg Daszek Z Okienkiem
Regulowany daszek z okienkiem
Torba Turyst
Torba turystyczna
Parasolka Przeciwsl
Parasolka przeciwsłoneczna
Rekawice Zim
Rękawice zimowe
Spiwor
Śpiwór
Folia Przeciw
Folia przeciwdeszczowa
Moskitiera
Moskitiera

Kolorystyka

Wózek inwalidzki specjalny YETI występuje w eleganckiej, czarnej wersji kolorystycznej z szarymi akcentami. Jednocześnie istnieje możliwość wykonania indywidualnych zamówień kolorystycznych, w których modyfikacje obejmują zarówno kolor ramy jak i elementy tapicerowane – dotyczy zamówień powyżej 50szt.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

Yeti

CZARNY

kolorystyka: SZARY

tapicerka
Yeti Kolor

1. syntetyk grafitowy melanż
2. syntetyk jasny szary melanż

lakier
Yeti Lakier

1. srebrny półmat
2. czarny mat

 

Czarny Yeti
Kolory 1
Kolory 2
Kolory 3

kolorystyka: jeans

tapicerka
Beznazwy 1

1. syntetyk grafitowy melanż
2. syntetyk jeansowy melanż

Yeti Lakier

1. srebrny półmat
2. czarny mat

 

Yy
Yy7
Yy6
Yy2

Do pobrania

INSTRUKCJA OBSŁUGI WÓZKA SPECJALNEGO YETI
KARTA PRODUKTU WÓZKA SPECJALNEGO YETI
DEKLARACJA ZGODNOŚCI CE
CERTYFIKAT ZGODNOŚCI CBC
ŚWIADECTWO WOLNEJ SPRZEDAŻY – YETI

Filmy

kontakt

  Imię

  Adres email *

  Temat

  Treść wiadomości *


  Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka MYWAM Sp.z O. O. z siedzibą w Chorzowie 41-500, ul. Lwowska 34, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 6272736793 oraz wpisana do KRS pod numerem 0001071788 (Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy KRS), aby zapoznać się z pełną treścią informacji i dowiedzieć się więcej na temat przetwarzania swoich danych osobowych Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  W zgodzie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE:
  Dane osobowe przekazywane za pomocą tego formularza tj. imię i nazwisko (nieobowiązkowo), adres e-mail (obowiązkowo) lub inne dane osobowe wskazane przez Pana/Panią dobrowolnie w treści wiadomości są przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie/wiadomość wysłane do firmy MYWAM Sp. z O.O. Korzystanie z formularza kontaktowego oraz podanie danych osobowych jest w pełni dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Pana/Pani dane osobowe po udzieleniu odpowiedzi na wiadomość/zapytanie do nas wysłane są usuwane lub pozostają w naszej bazie danych, jeśli już się w niej znajdują i czas ich usunięcia określają inne przesłanki. Pozostają również po udzieleniu dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przekazywania informacji handlowych o produktach rehabilitacyjnych oferowanych przez spółkę MYWAM Sp. z O.O.
  Może Pan/Pani również wyrazić swoją zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie Pana/Pani danych osobowych (lub osób, które Pani/Pan reprezentuję) przez spółkę MYWAM Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie 41-500, ul. Lwowska 34 w celu subskrypcji ofert handlowych oraz informacji przesyłanych drogą mailową. Państwa dane osobowe będą w pełni zabezpieczone, a informacje nie zostaną przekazane osobom trzecim. Może Pan/Pani zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając na link rezygnacji z subskrypcji lub przesyłając wiadomość poprzez formularz kontaktowy.
  Dane osobowe są przekazywane dobrowolnie i w dowolnym momencie można cofnąć zgodę na ich przetwarzanie, w każdym momencie ma Pani/Pan dostęp do treści swoich danych, danych osoby, którą Pani/Pan reprezentuje oraz ma możliwość ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także ma Pani/Pan prawo do przenoszenia danych. Informacje takie można zgłaszać telefonicznie pod numerem: 575 997 160 lub za pomocą tego samego formularza, wybierając kategorię „RODO”.
  Wszelkie inne kwestie związane z ochroną danych osobowych można kierować na powyższym numer telefonu. Spółka nie posiada Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych tj. do Prezesa UODO.

  ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

  Tel. +48 32 733 11 31
  Tel. +48 531 818 289

  MYWAM@MYWAM.eu

  UL. LWOWSKA 34

  41-500 CHORZÓW