Zapraszamy do kontaktu

Wózek Mouse

WÓZEK INWALIDZKI SPECJALNY DLA DZIECI

PRODUCENT/PODMIOT PROWADZĄCY REKLAMĘ:
MyWam Sp. z o.o.

Mouse Wozek Specjalny
Zakup W Polsce 2

INFORMACJE OGÓLNE

Wózek inwalidzki specjalny dla dzieci MOUSE stworzyliśmy z myślą o najmłodszych użytkownikach w przedziale wzrostu 80 – 110 cm i maksymalnej wadze 30 kg. Jego solidna konstrukcja składająca się z ramy oraz siedziska w połączeniu z lekkim prowadzeniem sprawia, że doskonale sprawdza się w codziennych zadaniach.

MOUSE posiada szeroki zakres regulacji oparcia, siedziska oraz podnóżka, co pozwala na zoptymalizowanie pozycji dziecka w wózku. Posiada także możliwość zamontowania między innymi regulowanych pelot oraz wkładki zwężająco – spłycającej, dzięki którym podróżowanie jest jeszcze bardziej komfortowe i bezpieczne dla małego użytkownika.

Jak wszystkie wózki naszej produkcji MOUSE posiada szeroki wachlarz dodatkowych akcesoriów ułatwiających codzienne funkcjonowanie oraz organizację wyjścia i które pozwolą cieszyć się spacerem nawet w mniej korzystnych warunkach atmosferycznych.

Zobacz więcej

Dodatkowym atutem wózka specjalnego MOUSE jest jego nowoczesny i elegancki wygląd doskonale odzwierciedlający jego charakter i możliwości.

MOUSE występuje uniwersalnej SZAREJ kolorystyce.

Wskazania

 • porażenia i niedowłady kończyn dolnych różnego pochodzenia
 • porażenia i niedowłady tułowia
 • osłabienie mięśni posturalnych, odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej pozycji ciała
 • mózgowe porażenie dziecięce
 • przepuklina oponowo – rdzeniowa
 • dystrofie mięśniowe

przeciwWskazania

W przypadku przeciwwskazania do pozycji siedzącej i/lub pionizacji biernej regulację wózka należy skonsultować z fizjoterapeutą lub lekarzem prowadzącym.

ważne

Wybór wsparcia ortopedycznego właściwego dla konkretnego
schorzenia i stanu pacjenta musi zostać dokonany z pomocą
lekarza specjalisty lub fizjoterapeuty

Przed użyciem zapoznaj się z treścią instrukcji używania i etykietą bądź skonsultuj się z lekarzem, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.

Parametry

DŁUGOŚĆ WÓZKA 95-124 cm
SZEROKOŚĆ WÓZKA 60 cm
WYSOKOŚĆ WÓZKA 122 – 134 cm
MASA CAŁKOWITA 17,2 – 23,2kg
EFEKTYWNA GŁĘBOKOŚĆ SIEDZISKA 22* / 26 cm
SZEROKOŚĆ SIEDZISKA 24* / 32 cm
WYSOKOŚĆ OPARCIA 52 cm
SZEROKOŚĆ OPARCIA 30 cm
ODLEGŁOŚĆ PODNÓŻKA OD SIEDZISKA / ILOŚĆ REGULACJI 14,5-23 cm  / 4 pozycje
DŁUGOŚĆ WÓZKA ZŁOŻONEGO DO TRANSPORTU rama 84 cm /siedzisko 72 cm
SZEROKOŚĆ WÓZKA ZŁOŻONEGO DO TRANSPORTU rama 58 cm /siedzisko 42 cm
WYSOKOŚĆ WÓZKA ZŁOŻONEGO DO TRANSPORTU rama 25 cm /siedzisko 39 cm
MAX. WAGA PACJENTA 30 kg
WZROST PACJENTA 80-110 cm

* wartość podana z zastosowaniem wkładek / ** wartość podana z zastosowaniem pelot

Tolerancja wartości pomiarów +/- 20mm, +/- 1,5kg, +/- 1°

Konstrukcja

Konstrukcja wózka specjalnego MOUSE składa się z dwóch części: ramy oraz siedziska. Siedzisko mocujemy do ramy przy pomocy specjalnych zaczepów, których wyraźne zatrzaśnięcie sygnalizuje poprawne zamontowanie siedziska. UWAGA! Przed posadzeniem dziecka w wózku należy upewnić się, że zaczepy zostały prawidłowo zatrzaśnięte chwytając za siedzisko i delikatnie potrząsając nim. Poprawnie zamontowane siedzisko pozostanie na swojej pozycji.

Zastosowany w wózku MOUSE system montażu siedziska na ramie daje możliwość zamontowanie go przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

Regulacje

FUNKCJA KOŁYSKI

8°-23° 4 pozycje

REGULACJA KĄTA
POCHYLENIA OPARCIA

16°-88° 4 pozycje

REGULACJA KĄTA
POCHYLENIA PODNÓŻKA

84°-173° 6 pozycji

ZMIANA USTAWIENIA SIEDZISKA
WZGLĘDEM KIERUNKU JAZDY

POZYCJA LEŻĄCA

Tolerancja wartości pomiarów +/- 20mm, +/- 1,5kg, +/- 1°

Mouse Akcesoria

MODYFIKACJA PARAMETRÓW

Przy pomocy wybranych akcesoriów i kilku prostych czynności możemy w szybki sposób dostosować wózek specjalny MOUSE do potrzeb dzieci, których wzrost i waga mieszczą się w przypisanych dla modelu parametrach (wzrost 80 – 110cm, waga do 30kg).
Stosując wkładkę zwężająco – spłycającą, regulowane peloty, mocując klin w pozycji wewnętrznej a podnóżek w najwyższym możliwym punkcie otrzymamy wózek dla najmniejszych użytkowników.

W miarę jak dziecko rośnie należy usunąć wkładkę zwężająco – spłycającą i zamienić ją na płaską wkładkę wyściełającą, odpowiednio zmodyfikować ustawiania pelot, klina oraz obniżyć pozycję podnóżka tak, aby dziecko mogło nam nim swobodnie oprzeć nogi.

USTAWIENIA MINIMALNE

Mouse Min B

– wkładka zwężająco – spłycająca
– regulowany klin
– regulowane peloty
– regulowany podnóżek

USTAWIENIA MAKSYMALNE

Mouse Max B

– wkładka zwężająco – spłycająca
– regulowany klin
– regulowane peloty
– regulowany podnóżek

ZESTAWIENIE PORÓWNAWCZE

Mouse

Wyposażenie

kola tylne z amortyzacja
Koła tylne z amortyzacją
kola przednie z blokada kierunku jazdy i amortyzacja
Koła przednie z blokadą kierunku jazdy i amortyzacją
hamulec centralny
Hamulec centralny
stopka przechylowa
Stopka przechyłowa
podnozek z regulacją wysokosci
Podnożek z regulacją wysokości
wkladka zwezajaca splycajaca
Wkładka zwężająco – spłycająca
regulowane peloty
Regulowane peloty
barierka zabezpieczajaca
Barierka zabezpieczająca
pasy odwodzaco stabilizujace
Pasy odwodząco – stabilizujące
pasy 5punktowe
Pasy 5 punktowe
kola przednie z blokada kierunku jazdy i amortyzacja
Klin z regulacją
torba turystyczna
Torba turystyczna
regulowana budka z okienkiem
Regulowana budka z okienkiem
stolik terapeutyczny
Stolik terapeutyczny
kosz na zakupy
Kosz na zakupy
parasolka przeciwsloneczna
Parasolka przeciwsłoneczna
folia przeciwdeszczowa
Folia przeciwdeszczowa
moskitiera
Moskitiera
spiwor
Śpiwor
rekawice zimowe
Rękawice zimowe

Kolorystyka

Wózek inwalidzki specjalny MOUSE występuje w kolorze szarym.
Jednocześnie istnieje możliwość wykonania indywidualnych zamówień kolorystycznych, w których modyfikacje obejmują zarówno kolor ramy jak i elementy tapicerowane – dotyczy zamówień powyżej 50szt.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

Mouse Mewa Pegaz

Szary

kolorystyka: SZARY

tapicerka

1. syntetyk grafitowy melanż
2. syntetyk jasny szary melanż

lakier

1. biały błysk

Do pobrania

INSTRUKCJA OBSŁUGI WÓZKA SPECJALNEGO MOUSE
KARTA PRODUKTU WÓZKA SPECJALNEGO MOUSE
DEKLARACJA ZGODNOŚCI CE
CERTYFIKAT ZGODNOŚCI CBC
ŚWIADECTWO WOLNEJ SPRZEDAŻY – MOUSE

Filmy

kontakt

  Imię

  Adres email *

  Temat

  Treść wiadomości *


  Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka MYWAM Sp.z O. O. z siedzibą w Chorzowie 41-500, ul. Lwowska 34, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 6272736793 oraz wpisana do KRS pod numerem 0001071788 (Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy KRS), aby zapoznać się z pełną treścią informacji i dowiedzieć się więcej na temat przetwarzania swoich danych osobowych Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  W zgodzie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE:
  Dane osobowe przekazywane za pomocą tego formularza tj. imię i nazwisko (nieobowiązkowo), adres e-mail (obowiązkowo) lub inne dane osobowe wskazane przez Pana/Panią dobrowolnie w treści wiadomości są przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie/wiadomość wysłane do firmy MYWAM Sp. z O.O. Korzystanie z formularza kontaktowego oraz podanie danych osobowych jest w pełni dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Pana/Pani dane osobowe po udzieleniu odpowiedzi na wiadomość/zapytanie do nas wysłane są usuwane lub pozostają w naszej bazie danych, jeśli już się w niej znajdują i czas ich usunięcia określają inne przesłanki. Pozostają również po udzieleniu dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przekazywania informacji handlowych o produktach rehabilitacyjnych oferowanych przez spółkę MYWAM Sp. z O.O.
  Może Pan/Pani również wyrazić swoją zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie Pana/Pani danych osobowych (lub osób, które Pani/Pan reprezentuję) przez spółkę MYWAM Sp. z o.o. z siedzibą w Chorzowie 41-500, ul. Lwowska 34 w celu subskrypcji ofert handlowych oraz informacji przesyłanych drogą mailową. Państwa dane osobowe będą w pełni zabezpieczone, a informacje nie zostaną przekazane osobom trzecim. Może Pan/Pani zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając na link rezygnacji z subskrypcji lub przesyłając wiadomość poprzez formularz kontaktowy.
  Dane osobowe są przekazywane dobrowolnie i w dowolnym momencie można cofnąć zgodę na ich przetwarzanie, w każdym momencie ma Pani/Pan dostęp do treści swoich danych, danych osoby, którą Pani/Pan reprezentuje oraz ma możliwość ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także ma Pani/Pan prawo do przenoszenia danych. Informacje takie można zgłaszać telefonicznie pod numerem: 575 997 160 lub za pomocą tego samego formularza, wybierając kategorię „RODO”.
  Wszelkie inne kwestie związane z ochroną danych osobowych można kierować na powyższym numer telefonu. Spółka nie posiada Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych tj. do Prezesa UODO.

  ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

  Tel. +48 32 733 11 31
  Tel. +48 531 818 289

  MYWAM@MYWAM.eu

  UL. LWOWSKA 34

  41-500 CHORZÓW