Zapraszamy do kontaktu

Współpraca

W związku z aktywnym rozwojem sieci sprzedaży zapraszamy do współpracy dystrybutorów. Jesteśmy dynamiczni, elastyczni i nastawieni do prowadzenia długoterminowego i udanego biznesu w relacji z partnerami. Gwarantujemy jakość i indywidualne podejście do każdego klienta.

DLACZEGO MYWAM?

15 LAT DOŚWIADCZENIA

Na przestrzeni lat zebraliśmy ogromną wiedzę oraz doświadczenie, które umożliwiło nam swobodne poruszanie się w branży wyrobów medycznych. Bliski kontakt z pacjentami, ich rodzinami oraz lekarzami pozwolił dogłębnie zrozumieć potrzeby osób z niepełnosprawnościami i skutecznie na nie odpowiadać.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Wsłuchujemy się w potrzeby Partnerów aby szybko i skutecznie na nie odpowiadać. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły, które pozwolą poszerzyć nasze horyzonty i usprawnić współpracę.

NIEZAWODNE WSPARCIE

Zapewniamy Partnerom indywidualne wsparcie naszych opiekunów na każdym etapie współpracy. Gwarantujemy szybką odpowiedź na wszelkie zapytania oraz dostęp do materiałów usprawniających działania sprzedażowe.

SZYBKA REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

Doskonale rozumiemy, jak wielkie znaczenie ma sprawna realizacja zamówień. Po przez najkrótsze czasy realizacji na rynku wspieramy Ciebie i Twój biznes.

JAKOŚĆ POTWIERDZONA BADANIAMI

Wszystkie nasze produkty przechodzą niezbędne badania i kontrole spełniając najnowsze wymagania standardów bezpieczeństwa.

WSPARCIE DLA MŁODYCH PACJENTÓW NA KAŻDYM ETAPIE ROZWOJU

Projektując nasze wyroby bierzemy pod uwagę potrzeby młodych użytkowników na każdym etapie ich rozwoju. Szereg dostępnych regulacji oraz szeroki wachlarz akcesoriów umożliwiają konfiguracje odpowiednią do stanu zdrowia i indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

ZAUFANY PARTNER

Przez 14 lat działalności nie straciliśmy żadnego kontrahenta.

0,01% WSPÓŁCZYNNIK REKLAMACJI

Najlepszym dowodem na niezawodność naszych produktów jest znikomy współczynnik reklamacji. Każde zamówienie to dostawa sprzętu najwyższej jakości.

Chcesz dowiedzieć się więcej o współpracy z nami?
Porozmawiajmy o Twoich potrzebach!

 

Wieloletnie doświadczenie, specjalistyczna wiedza i głębokie zrozumienia dla naszych pacjentów – oto fundamenty, na których opiera się nasza działalność.

lat na rynku

W tylu krajach pojawiły się produkty MyWam

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

Tel. +48 32 733 11 31
Tel. +48 531 818 289

MYWAM@MYWAM.eu

UL. LWOWSKA 34

41-500 CHORZÓW