Zapraszamy do kontaktu

Chodzik ortopedyczny go.spider

Logo Www Sp J

INFORMACJE OGÓLNE

Chodzik ortopedyczny go.spider został stworzony z myślą o najmłodszych użytkownikach z niepełnosprawnością uniemożliwiającą im samodzielne poruszanie się. Jego głównym celem jest wspomaganie edukacji i reedukacji chodu przy asyście opiekuna. Dedykowany jest dla dzieci w przedziale wzrostu 100 – 145 cm i wadze do 45 kg.

Jego prosta konstrukcja i niewielkie wymiary czynią go uniwersalnym urządzeniem, sprawdzającym się zarówno w warunkach domowych, jak i na zewnątrz. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu przechowywanie lub transportowanie nie stanowi problemu.

Chodzik ortopedyczny go.spider posiada funkcjonalne koła przednie z możliwością blokady kierunku jazdy, co daje użytkownikowi większą kontrolę podczas poruszania się.

Zobacz więcej

Koła tylne pionizatora go.spider wyposażone zostały w regulowany spowalniacz, który w miarę dokręcania docisku redukuje tempo porędkość jazdy. Posiada również zabezpieczenie przed niekontrolowanym cofaniem, co ma znaczący wpływ na bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Chodzik ortopedyczny go.spider występuje w POMARAŃCZOWEJ kolorystyce.

Wskazania

 • porażenia i niedowłady kończyn dolnych różnego pochodzenia
 • porażenia i niedowłady tułowia
 • osłabienie mięśni posturalnych, odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej pozycji ciała
 • rehabilitacja po zabiegach chirurgicznych
 • mózgowe porażenie dziecięce
 • przepuklina oponowo – rdzeniowa
 • dystrofie mięśniowe

PRZECIWWSKAZANIA

 • przeciwwskazania do pozycji siedzącej
 • przeciwwskazania do pionizacji czynnej

Parametry

DŁUGOŚĆ CHODZIKA 80 cm
SZEROKOŚĆ CHODZIKA 68 cm
WYSOKOŚĆ CHODZIKA 51-82 cm
MASA CAŁKOWITA 5,65 kg
DŁUGOŚĆ CHODZIKA ZŁOZONEGO DO TRANSPORTU 80 cm
SZEROKOŚĆ CHODZIKA ZŁOZONEGO DO TRANSPORTU 68 cm
WYSOKOŚĆ CHODZIKA ZŁOZONEGO DO TRANSPORTU 28 cm
MAX. WAGA PACJENTA 45 kg
WZROST PACJENTA 100 – 145 cm

* wartość podana z zastosowaniem wkładek / ** wartość podana z zastosowaniem pelot

Tolerancja wartości pomiarów +/- 20mm, +/- 1,5kg, +/- 1°

Konstrukcja

Chodzik ortopedyczny go.spider cechuje prosta konstrukcja i niewielkie wymiary po złozeniu, które można zredukować jeszcze bardziej poprzez zdemontowanie dostawki górnej.

Ten lekki (5,65 kg) i kompaktowy sprzęt doskonale sprawdza się również w terenie. Dzięki niewielkim wymiarom po złożeniu (80 x 68 x 28 cm) można z łatwością zmieścić go w bagażniku każdego samochodu, zabrać w dowolne miejsce i cieszyć się spacerem na łonie natury.

Rama B

Regulacje

REGULACJA WYSOKOŚCI
DOSTAWKI GÓRNEJ

Wysokosc Nadstawki

REGULACJA ROZSTAWU UCHWYTÓW DO PODTRZYMYWANIA

Kat Podporki

Blokada kierunku jazdy kół przednich

Kola Male Blokada

spowalniacz koła tylnego

Regulacja Docisku Kola Tyl

Blokada niekontrolowanego cofania

Blokada Cofania

Tolerancja wartości pomiarów +/- 20mm, +/- 1,5kg, +/- 1°

MODYFIKACJA PARAMETRÓW

Dzięki podstawowym regulacjom możliwe jest dostosowanie parametrów chodzika ortopedycznego go.spider do potrzeb użytkownika. Dzięki regulacji wysokości nadstawki górnej dostosujemy wysokość uchwytów do podtrzymywania. Dodatkowo regulując kąt ich odchylenia możemy wyregulować ich rozstaw. Do regulacji rozstaw uchwytów do podtrzymywania należy użyć klucza typu imbus.

USTAWIENIA MINIMALNE

Chodzik Solo 5b

USTAWIENIA MAKSYMALNE

Chodzik Solo 5

ZESTAWIENIE PORÓWNAWCZE

2 Wymiary Min Max

Wyposażenie

Uprząż
Uprząż majtkowa

Kolorystyka

Chodzik ortopedyczny go.spider występuje w kolorze POMARAŃCZOWYM.

kolorystyka: POMARAŃCZOWY

lakier
Kolory

1. pomarańczowy błysk – korpus ramy

2. srebrny półmat – dostawka górna

Chodzik Solo 7
Chodzik Solo 7
Majtki 2
Chodzik Solo 6

Do pobrania

INSTRUKCJA OBSŁUGI – CHODZIK ORTOPEDYCZNY GO.SPIDER
INSTRUKCJA OBSŁUGI – PIONIZATOR GO.SPIDER
KARTA PRODUKTU – CHODZIK ORTOPEDYCZNY GO.SPIDER
DEKLARACJA ZGODNOŚCI CE – CHODZIK GO.SPIDER
DEKLARACJA ZGODNOŚCI CE – PIONIZATOR GO.SPIDER
CERTYFIKAT ZGODNOŚCI CBC
ŚWIADECTWO WOLNEJ SPRZEDAŻY – CHODZIK GO.SPIDER
ŚWIADECTWO WOLNEJ SPRZEDAŻY – PIONIZATOR GO.SPIDER

Filmy

kontakt

  Imię
  Adres email *
  Temat
  Treść wiadomości *


  Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka MYWAM Kupiec, Bartold, Angres Sp.J. z siedzibą w Chorzowie 41-516, ul. Szczecińska 10, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 6272736793 oraz wpisana do KRS pod numerem 0000487471 (Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy KRS), aby zapoznać się z pełną treścią informacji i dowiedzieć się więcej na temat przetwarzania swoich danych osobowych Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  W zgodzie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE:
  Dane osobowe przekazywane za pomocą tego formularza tj. imię i nazwisko (nieobowiązkowo), adres e-mail (obowiązkowo) lub inne dane osobowe wskazane przez Pana/Panią dobrowolnie w treści wiadomości są przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie/wiadomość wysłane do firmy MYWAM Kupiec, Bartold, Angres Sp.J.. Korzystanie z formularza kontaktowego oraz podanie danych osobowych jest w pełni dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Pana/Pani dane osobowe po udzieleniu odpowiedzi na wiadomość/zapytanie do nas wysłane są usuwane lub pozostają w naszej bazie danych, jeśli już się w niej znajdują i czas ich usunięcia określają inne przesłanki. Pozostają również po udzieleniu dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przekazywania informacji handlowych o produktach rehabilitacyjnych oferowanych przez spółkę MYWAM Kupiec, Bartold, Angres Sp.J..
  Może Pan/Pani również wyrazić swoją zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie Pana/Pani danych osobowych (lub osób, które Pani/Pan reprezentuję) przez spółkę MYWAM Kupiec, Bartold, Angres Sp.J. z siedzibą w Chorzowie 41-516, ul. Szczecińska 10 w celu subskrypcji ofert handlowych oraz informacji przesyłanych drogą mailową. Państwa dane osobowe będą w pełni zabezpieczone, a informacje nie zostaną przekazane osobom trzecim. Może Pan/Pani zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając na link rezygnacji z subskrypcji lub przesyłając wiadomość poprzez formularz kontaktowy.
  Dane osobowe są przekazywane dobrowolnie i w dowolnym momencie można cofnąć zgodę na ich przetwarzanie, w każdym momencie ma Pani/Pan dostęp do treści swoich danych, danych osoby, którą Pani/Pan reprezentuje oraz ma możliwość ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także ma Pani/Pan prawo do przenoszenia danych. Informacje takie można zgłaszać telefonicznie pod numerem: 575 997 160 lub za pomocą tego samego formularza, wybierając kategorię „RODO”.
  Wszelkie inne kwestie związane z ochroną danych osobowych można kierować na powyższym numer telefonu. Spółka nie posiada Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych tj. do Prezesa UODO.

  Zapraszamy do kontaktu

  Tel. +48 32 733 11 31
  Tel. +48 798 026 502

  ul. Szczecińska 10, Chorzów