Zapraszamy do kontaktu

in.basic – podstawa jezdna

Logo

INFORMACJE OGÓLNE

in.basic to podstawa jezdna stworzona z myślą użytkowania wewnątrz pomieszczeń. Jest kompatybilna z siedziskami wózków naszej produkcji: MOUSE, MEWA oraz (przy pomocy adaptera) GRIZZLY. Doskonale sprawdza się w warunkach domowych, w szkole czy ośrodkach rehabilitacyjnych.

Podstawa jezdna in.basic posiada możliwość regulacji wysokości zamontowania siedziska, dzięki czemu można dopasować ją do większości blatów domowych. Daje to dziecku możliwość aktywnego spędzania czasu podczas zabawy, nauki czy przyjmowania posiłku pod okiem opiekuna. Posiada niezależne hamulce na każdym z kół, co gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo.

Siedziska zamocowane na ramie in.basic zachowują wszystkie swoje funkcjonalności dostępne w wózkach spacerowych, takich jak: regulacja kąta odchylenia oparcia, regulacja funkcji kubełkowej (kołyska), regulacja kąta pochylenia podnóżka, ustawienie w pozycji leżącej oraz możliwość zainstalowania siedziska tyłem lub przodem do kierunku jazdy.

 

Wskazania

 • porażenia i niedowłady kończyn dolnych różnego pochodzenia
 • porażenia i niedowłady tułowia
 • osłabienie mięśni posturalnych, odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej pozycji ciała
 • mózgowe porażenie dziecięce
 • przepuklina oponowo – rdzeniowa
 • dystrofie mięśniowe

PRZECIWWSKAZANIA

 • przeciwwskazania do pozycji siedzącej
 • przeciwwskazania do pionizacji biernej

Parametry

DŁUGOŚĆ PODSTAWY JEZDNEJ 95 cm
SZEROKOŚĆ PODSTAWY JEZDNEJ 58 cm
WYSOKOŚĆ PODSTAWY JEZDNEJ 104 cm
MASA CAŁKOWITA  7,5 kg
REGULACJA WYSOKOŚCI SIEDZISKA 53 – 71 cm
DŁUGOŚĆ WÓZKA ZŁOŻONEGO DO TRANSPORTU 107 cm
SZEROKOŚĆ WÓZKA ZŁOŻONEGO DO TRANSPORTU 57 cm
WYSOKOŚĆ WÓZKA ZŁOŻONEGO DO TRANSPORTU 22 cm
MAX. WAGA PACJENTA 45 kg
WZROST PACJENTA 80-140 cm

* wartość podana z zastosowaniem wkładek / ** wartość podana z zastosowaniem pelot

Tolerancja wartości pomiarów +/- 20mm, +/- 1,5kg, +/- 1°

Konstrukcja

Podstawa jezdna in.basic to lekkie i stabilne urządzenie zmieniające oblicze wózków spacerowych MyWam. Założenie siedziska trwa kilka chwil i nie ma konieczności zmiany jego ustawień.

Siedzisko wózka MOUSE i MEWA wpinane jest na takiej samej zasadzie jak w wózku spacerowym, natomiast do instalacji siedziska GRIZZLY stosujemy adapter będący powtórzeniem systemu wpięcia w wózku spacerowym. Dzięki temu rozwiązaniu jedna podstawa jezdna może być stosowana z trzema siedziskami i posłuży użytkownikowi przez wiele lat.

Niewielkie wymiary po złożeniu (107 x 57 x 22 cm) ułatwiają przechowywanie oraz transportowanie podstawy jezdnej in.basic.

Konstrukcja B

Regulacje

REGULACJA WYSOKOŚCI
SIEDZISKA

 

Wysokosc 1 2

FUNKCJA KOŁYSKI WE WSZYSKICH SIEDZISKACH

Kolyska Mechanizm

Tolerancja wartości pomiarów +/- 20mm, +/- 1,5kg, +/- 1°

Kolko

MODYFIKACJA PARAMETRÓW

Po nałożeniu jednego z trzech siedzisk MyWam: MOUSE, MEWA lub GRIZZLY na podstawę jezdna in.basic, możliwa jest modyfikacja parametrów kompletnego wózka w wersji domowej.

Aby dostosować parametry siedziska do indywidualnych potrzeb użytkownika należy postępować zgodnie z instrukcją dla poszczególnych wózków spacerowych. Szczegóły dotyczące regulacji parametrów siedziska dla wybranych modeli znajdziesz na stronie wózka spacerowego MOUSE, MEWA lub GRIZZLY oraz w instrukcji obsługi wybranego wózka.

USTAWIENIA MINIMALNE z siedziskiem wózka MOUSE

Mouse Min 1b

USTAWIENIA MAKSYMALNE z siedziskiem wózka MOUSE

Mouse Max 1b

ZESTAWIENIE PORÓWNAWCZE z siedziskiem wózka MOUSE

Mouse Min Max 2

USTAWIENIA MINIMALNE z siedziskiem wózka MEWA

Mewa Mini

USTAWIENIA MAKSYMALNE z siedziskiem wózka MEWA

Mewa Maxi

ZESTAWIENIE PORÓWNAWCZE z siedziskiem wózka MEWA

Mewa Ust Min Max

USTAWIENIA MINIMALNE z siedziskiem wózka GRIZZLY

Grizzly Min 2b

USTAWIENIA MAKSYMALNE z siedziskiem wózka GRIZZLY

Grizzly Max 2b

ZESTAWIENIE PORÓWNAWCZE z siedziskiem wózka GRIZZLY

Grizzly Min Max

elementy uzupełniajace

Adapter
ADAPTER DO SIEDZISKA GRIZZLY

Kolorystyka

Podstawa jezdna in.basic występuje w kolorze BIAŁYM. Jednocześnie istnieje możliwość wykonania indywidualnych zamówień kolorystycznych – dotyczy zamówień powyżej 50szt.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

Kolko

Biały

kolorystyka: BIAŁA

lakier
Lakier

1. biały błysk

Gi33
Gi44
Gi66

Do pobrania

INSTRUKCJA OBSŁUGI PODSTAWY JEZDNEJ in.basic
KARTA PRODUKTU PODSTAWY JEZDNEJ in.basic
DEKLARACJA ZGODNOŚCI CE
CERTYFIKAT ZGODNOŚCI CBC
ŚWIADECTWO WOLNEJ SPRZEDAŻY – PODSTAWA JEZDNA in.basic

Filmy

kontakt

  Imię
  Adres email *
  Temat
  Treść wiadomości *


  Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka MYWAM Kupiec, Bartold, Angres Sp.J. z siedzibą w Chorzowie 41-516, ul. Szczecińska 10, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 6272736793 oraz wpisana do KRS pod numerem 0000487471 (Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy KRS), aby zapoznać się z pełną treścią informacji i dowiedzieć się więcej na temat przetwarzania swoich danych osobowych Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  W zgodzie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE:
  Dane osobowe przekazywane za pomocą tego formularza tj. imię i nazwisko (nieobowiązkowo), adres e-mail (obowiązkowo) lub inne dane osobowe wskazane przez Pana/Panią dobrowolnie w treści wiadomości są przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie/wiadomość wysłane do firmy MYWAM Kupiec, Bartold, Angres Sp.J.. Korzystanie z formularza kontaktowego oraz podanie danych osobowych jest w pełni dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Pana/Pani dane osobowe po udzieleniu odpowiedzi na wiadomość/zapytanie do nas wysłane są usuwane lub pozostają w naszej bazie danych, jeśli już się w niej znajdują i czas ich usunięcia określają inne przesłanki. Pozostają również po udzieleniu dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przekazywania informacji handlowych o produktach rehabilitacyjnych oferowanych przez spółkę MYWAM Kupiec, Bartold, Angres Sp.J..
  Może Pan/Pani również wyrazić swoją zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie Pana/Pani danych osobowych (lub osób, które Pani/Pan reprezentuję) przez spółkę MYWAM Kupiec, Bartold, Angres Sp.J. z siedzibą w Chorzowie 41-516, ul. Szczecińska 10 w celu subskrypcji ofert handlowych oraz informacji przesyłanych drogą mailową. Państwa dane osobowe będą w pełni zabezpieczone, a informacje nie zostaną przekazane osobom trzecim. Może Pan/Pani zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając na link rezygnacji z subskrypcji lub przesyłając wiadomość poprzez formularz kontaktowy.
  Dane osobowe są przekazywane dobrowolnie i w dowolnym momencie można cofnąć zgodę na ich przetwarzanie, w każdym momencie ma Pani/Pan dostęp do treści swoich danych, danych osoby, którą Pani/Pan reprezentuje oraz ma możliwość ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także ma Pani/Pan prawo do przenoszenia danych. Informacje takie można zgłaszać telefonicznie pod numerem: 575 997 160 lub za pomocą tego samego formularza, wybierając kategorię „RODO”.
  Wszelkie inne kwestie związane z ochroną danych osobowych można kierować na powyższym numer telefonu. Spółka nie posiada Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych tj. do Prezesa UODO.

  Zapraszamy do kontaktu

  Tel. +48 32 733 11 31
  Tel. +48 798 026 502

  ul. Szczecińska 10, Chorzów