Zapraszamy do kontaktu

Wózek Mouse in.basic

Mouse In Basic

INFORMACJE OGÓLNE

Wózek inwalidzki specjalny MOUSE in.basic stworzyliśmy z myślą o najmłodszych użytkownikach w przedziale wzrostu 80 – 110 cm i maksymalnej wadze 30 kg. Prosta w obsłudze rama in.basic przystosowana jest do użytku wewnątrz pomieszczeń, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w domu, szkole czy podczas zajęć w ośrodku rehabilitacyjnym.

MOUSE in.basic posiada szeroki zakres regulacji oparcia, siedziska oraz podnóżka, co pozwala na zoptymalizowanie pozycji dziecka w wózku. Posiada także możliwość zamontowania między innymi regulowanych pelot oraz wkładki zwężająco – spłycającej, dzięki którym dłuższe przebywanie w wózku jest komfortowe i bezpieczne.

Jak wszystkie wózki naszej produkcji, MOUSE in.basic posiada szeroki wachlarz dodatkowych akcesoriów ułatwiających codzienne funkcjonowanie oraz organizację codziennych aktywności.

Zobacz więcej

Dodatkowym atutem wózka specjalnego MOUSE in.basic jest jego nowoczesny i elegancki wygląd, doskonale odzwierciedlający jego charakter i możliwości.

MOUSE występuje uniwersalnej SZAREJ kolorystyce.

Wskazania

 • porażenia i niedowłady kończyn dolnych różnego pochodzenia
 • porażenia i niedowłady tułowia
 • osłabienie mięśni posturalnych, odpowiedzialnych za utrzymanie prawidłowej pozycji ciała
 • mózgowe porażenie dziecięce
 • przepuklina oponowo – rdzeniowa
 • dystrofie mięśniowe

przeciwWskazania

W przypadku przeciwwskazania do pozycji siedzącej i/lub pionizacji biernej regulację wózka należy skonsultować z fizjoterapeutą lub lekarzem prowadzącym.

 

Parametry

DŁUGOŚĆ WÓZKA 83,5 – 115 cm
SZEROKOŚĆ WÓZKA 58 cm
WYSOKOŚĆ WÓZKA 113 – 129 cm
MASA CAŁKOWITA 14,6 kg
EFEKTYWNA GŁĘBOKOŚĆ SIEDZISKA 22* / 26 cm
SZEROKOŚĆ SIEDZISKA 24* / 32 cm
WYSOKOŚĆ OPARCIA 52 cm
SZEROKOŚĆ OPARCIA 30 cm
ODLEGŁOŚĆ PODNÓŻKA OD SIEDZISKA / ILOŚĆ REGULACJI 14,5-23 cm  / 4 pozycje
DŁUGOŚĆ WÓZKA ZŁOŻONEGO DO TRANSPORTU rama 107 cm /siedzisko 72 cm
SZEROKOŚĆ WÓZKA ZŁOŻONEGO DO TRANSPORTU rama 57 cm /siedzisko 42 cm
WYSOKOŚĆ WÓZKA ZŁOŻONEGO DO TRANSPORTU rama 22 cm /siedzisko 39 cm
MAX. WAGA PACJENTA 30 kg
WZROST PACJENTA 80-110 cm
* wartość podana z zastosowaniem wkładek / ** wartość podana z zastosowaniem pelot

Tolerancja wartości pomiarów +/- 20mm, +/- 1,5kg, +/- 1°

Konstrukcja

Konstrukcja wózka specjalnego MOUSE in.basic składa się z dwóch części: ramy oraz siedziska. Siedzisko mocujemy do ramy przy pomocy specjalnych zaczepów, których wyraźne zatrzaśnięcie sygnalizuje poprawne zamontowanie siedziska. UWAGA! Przed posadzeniem dziecka w wózku należy upewnić się, że zaczepy zostały prawidłowo zatrzaśnięte chwytając za siedzisko i delikatnie potrząsając nim. Poprawnie zamontowane siedzisko pozostanie na swojej pozycji.

Zastosowany w wózku MOUSE in.basic system montażu siedziska na ramie daje możliwość zamontowanie go przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

Rama Mouse

Regulacje

FUNKCJA KOŁYSKI

Kolyska 1 2

REGULACJA KĄTA
POCHYLENIA OPARCIA

Oparcie 1 2

REGULACJA KĄTA
POCHYLENIA PODNÓŻKA

Podn 1 2

ZMIANA USTAWIENIA SIEDZISKA
WZGLĘDEM KIERUNKU JAZDY

Mouse Kierunek Siedz

POZYCJA LEŻĄCA

Lezaca

REGULACJA WYSOKOŚCI SIEDZISKA NA RAMIE

Wysokosc 1 2
Tolerancja wartości pomiarów +/- 20mm, +/- 1,5kg, +/- 1°
Mouse Akcesoria

MODYFIKACJA PARAMETRÓW SIEDZISKA

Przy pomocy wybranych akcesoriów i kilku prostych czynności możemy w szybki sposób dostosować siedzisko wózka specjalnego MOUSE in.basic do potrzeb dzieci, których wzrost i waga mieszczą się w przypisanych dla modelu parametrach (wzrost 80 – 110cm, waga do 30kg).
Stosując wkładkę zwężająco – spłycającą, regulowane peloty, mocując klin w pozycji wewnętrznej a podnóżek w najwyższym możliwym punkcie otrzymamy wózek dla najmniejszych użytkowników.

W miarę jak dziecko rośnie należy usunąć wkładkę zwężająco – spłycającą i zamienić ją na płaską wkładkę wyściełającą, odpowiednio zmodyfikować ustawiania pelot, klina oraz obniżyć pozycję podnóżka tak, aby dziecko mogło nam nim swobodnie oprzeć nogi.

USTAWIENIA MINIMALNE

Mouse Min 1b
– wkładka wzężająco – spłycająca
– regulowany klin
– regulowane peloty
– regulowany podnóżek

USTAWIENIA MAKSYMALNE

Mouse Max 1b
– wkładka wzężająco – spłycająca
– regulowany klin
– regulowane peloty
– regulowany podnóżek

ZESTAWIENIE PORÓWNAWCZE

Mouse Min Max 2

Wyposażenie

Rama
regulowana rama
Kolo
4 KOŁA Z INDYWIDUALNYMI HAMULCAMI
wkladka zwezajaca splycajaca
Wkładka zwężająco – spłycająca
regulowane peloty
Regulowane peloty
podnozek z regulacją wysokosci
Podnożek z regulacją wysokości
kola przednie z blokada kierunku jazdy i amortyzacja
Klin z regulacją
regulowana budka z okienkiem
Regulowana budka z okienkiem
barierka zabezpieczajaca
Barierka zabezpieczająca
pasy odwodzaco stabilizujace
Pasy odwodząco – stabilizujące
pasy 5punktowe
Pasy 5 punktowe
Mo In
Moskitiera
stolik terapeutyczny
Stolik terapeutyczny

Kolorystyka

Wózek inwalidzki specjalny MOUSE in.basic występuje w kolorze szarym.
Jednocześnie istnieje możliwość wykonania indywidualnych zamówień kolorystycznych, w których modyfikacje obejmują zarówno kolor ramy jak i elementy tapicerowane – dotyczy zamówień powyżej 50szt.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

Mouse Mewa Pegaz

Szary

kolorystyka: SZARY

tapicerka
1. syntetyk grafitowy melanż
2. syntetyk jasny szary melanż
lakier
1. biały błysk
Mouse Ib 6

Do pobrania

INSTRUKCJA OBSŁUGI WÓZKA SPECJALNEGO MOUSE in.basic
KARTA PRODUKTU WÓZKA SPECJALNEGO MOUSE in.basic
DEKLARACJA ZGODNOŚCI CE in.basic
CERTYFIKAT ZGODNOŚCI CBC in.basic
ŚWIADECTWO WOLNEJ SPRZEDAŻY – MOUSE in.basic

Filmy

kontakt

  Imię
  Adres email *
  Temat
  Treść wiadomości *


  Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka MYWAM Kupiec, Bartold, Angres Sp.J. z siedzibą w Chorzowie 41-516, ul. Szczecińska 10, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 6272736793 oraz wpisana do KRS pod numerem 0000487471 (Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy KRS), aby zapoznać się z pełną treścią informacji i dowiedzieć się więcej na temat przetwarzania swoich danych osobowych Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  W zgodzie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE:
  Dane osobowe przekazywane za pomocą tego formularza tj. imię i nazwisko (nieobowiązkowo), adres e-mail (obowiązkowo) lub inne dane osobowe wskazane przez Pana/Panią dobrowolnie w treści wiadomości są przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie/wiadomość wysłane do firmy MYWAM Kupiec, Bartold, Angres Sp.J.. Korzystanie z formularza kontaktowego oraz podanie danych osobowych jest w pełni dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Pana/Pani dane osobowe po udzieleniu odpowiedzi na wiadomość/zapytanie do nas wysłane są usuwane lub pozostają w naszej bazie danych, jeśli już się w niej znajdują i czas ich usunięcia określają inne przesłanki. Pozostają również po udzieleniu dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przekazywania informacji handlowych o produktach rehabilitacyjnych oferowanych przez spółkę MYWAM Kupiec, Bartold, Angres Sp.J..
  Może Pan/Pani również wyrazić swoją zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie Pana/Pani danych osobowych (lub osób, które Pani/Pan reprezentuję) przez spółkę MYWAM Kupiec, Bartold, Angres Sp.J. z siedzibą w Chorzowie 41-516, ul. Szczecińska 10 w celu subskrypcji ofert handlowych oraz informacji przesyłanych drogą mailową. Państwa dane osobowe będą w pełni zabezpieczone, a informacje nie zostaną przekazane osobom trzecim. Może Pan/Pani zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając na link rezygnacji z subskrypcji lub przesyłając wiadomość poprzez formularz kontaktowy.
  Dane osobowe są przekazywane dobrowolnie i w dowolnym momencie można cofnąć zgodę na ich przetwarzanie, w każdym momencie ma Pani/Pan dostęp do treści swoich danych, danych osoby, którą Pani/Pan reprezentuje oraz ma możliwość ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także ma Pani/Pan prawo do przenoszenia danych. Informacje takie można zgłaszać telefonicznie pod numerem: 575 997 160 lub za pomocą tego samego formularza, wybierając kategorię „RODO”.
  Wszelkie inne kwestie związane z ochroną danych osobowych można kierować na powyższym numer telefonu. Spółka nie posiada Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych tj. do Prezesa UODO.

  Zapraszamy do kontaktu

  Tel. +48 32 733 11 31
  Tel. +48 798 026 502

  ul. Szczecińska 10, Chorzów