Zapraszamy do kontaktu

Wózek Grizzly in.basic

Grizzly In Basic

INFORMACJE OGÓLNE

Wózek inwalidzki specjalny GRIZZLY in.basic dedykowany jest dzieciom w przedziale wzrostu 85 – 140 cm i maksymalnej wadze 45 kg i przeznaczony jest do użytkowania wewnątrz pomieszczeń.

Jego rozbudowana i solidna konstrukcja składająca się z ramy oraz siedziska czyni go niezwykle wytrzymałym urządzeniem ułatwiającym codzienne funkcjonowanie w domu, szkole czy ośrodku rehabilitacyjnym zarówno użytkownikom jak i opiekunom. Wózek GRIZZLY in.basic łączy w sobie szeroki wachlarz regulacji zarówno ramy, jak i siedziska, z komfortowym, lekkim prowadzeniem.

Wózek specjalny GRIZZLY in.basic posiada system regulacji RZT (Rosnę Z Tobą) dający możliwość płynnej regulacji parametrów siedziska (głębokość od 25 do 37 cm) oraz oparcia (wysokość od 57 do 70 cm). W połączeniu z możliwością dopasowania kąta pochylenia w obrębie oparcia, siedziska i podnóżka oraz zainstalowania regulowanych pelot otrzymujemy kompleksowy sprzęt zapewniający maksymalny komfort, bezpieczeństwo i funkcjonalność na lata.

Zobacz więcej

Dodatkowo wózek specjalny GRIZZLY in.basic posiada praktyczne akcesoria, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie oraz organizację zajęć domowych, lekcji oraz zabawy.

Prócz zalet związanych z funkcjonalnością GRIZZLY in.basic może również pochwalić się nowoczesnym wyglądem, co czyni go jeszcze bardziej uniwersalnym i atrakcyjnym.

GRIZZLY in.basic występuje w kolorystyce SZAREJ, GRANATOWEJ oraz BORDOWEJ.

Wskazania

 • porażenia i niedowłady kończyn dolnych różnego pochodzenia
 • porażenia i niedowłady tułowia
 • osłabienie mięśni posturalnych, odpowiedzialnych za utrzymanie
 • prawidłowej pozycji ciała
 • mózgowe porażenie dziecięce
 • przepuklina oponowo – rdzeniowa
 • dystrofie mięśniowe

PRZECIWWSKAZANIA

W przypadku przeciwwskazania do pozycji siedzącej i/lub pionizacji biernej regulację wózka należy skonsultować z fizjoterapeutą lub lekarzem prowadzącym.

Parametry

 

DŁUGOŚĆ WÓZKA 83,5 – 153,5 cm
SZEROKOŚĆ WÓZKA 58 cm
WYSOKOŚĆ WÓZKA 143,3 – 159,5 cm
MASA CAŁKOWITA 17,7 kg
EFEKTYWNA GŁĘBOKOŚĆ SIEDZISKA 25 – 37 cm
SZEROKOŚĆ SIEDZISKA 18** – 33 cm
WYSOKOŚĆ OPARCIA 57 – 70 cm
SZEROKOŚĆ OPARCIA 18** – 34 cm
ODLEGŁOŚĆ PODNÓŻKA OD SIEDZISKA / ILOŚĆ REGULACJI 23-40,5 cm/ 7 pozycji
DŁUGOŚĆ WÓZKA ZŁOŻONEGO DO TRANSPORTU  rama 107 cm  / siedzisko 72 cm
SZEROKOŚĆ WÓZKA ZŁOŻONEGO DO TRANSPORTU rama 57 cm / siedzisko 43 cm
WYSOKOŚĆ WÓZKA ZŁOŻONEGO DO TRANSPORTU rama 22 cm / siedzisko 47 cm
MAX. WAGA PACJENTA 45 kg
WZROST PACJENTA 85 – 140 cm
* wartość podana z zastosowaniem wkładek / ** wartość podana z zastosowaniem pelot

Tolerancja wartości pomiarów +/- 20mm, +/- 1,5kg, +/- 1°

Konstrukcja

Konstrukcja wózka specjalnego GRIZZLY in.basic złożona jest z dwóch elementów: ramy oraz siedziska. Siedzisko mocujemy do ramy przy użyciu adaptera. Po zainstalowaniu go, montujemy siedzisko poprzez zamocowanie dopasowanych zaczepów. Ich prawidłowe zablokowanie następuje po uprzednim zablokowaniu siedziska na tylnej belce z czerwonymi znacznikami. Wyraźne zatrzaśnięcie sygnalizuje poprawne zamontowanie siedziska. UWAGA! Przed posadzeniem dziecka w wózku należy upewnić się, że zaczepy zostały prawidłowo zatrzaśnięte chwytając za siedzisko i delikatnie potrząsając nim. Poprawnie zamontowane siedzisko pozostanie na swojej pozycji.

Rama posiada możliwość regulacji wysokości, co pozwala dostosować wózek do wysokości blatów użytkowych. Dzięki tej funkcji dziecko może brać aktywny udział w zabawach, nauce, a przyjmowanie posiłków przy stole staje się łatwiejsze.

Zastosowany w wózku GRIZZLY in.basic system montażu siedziska na ramie daje możliwość zamontowanie go przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

Grizzly Konstrukcja

Regulacje

FUNKCJA KOŁYSKI

Grizzly Kolyska 1 2

REGULACJA KĄTA
POCHYLENIA OPARCIA

Grizzly Odchyl Oparcia 1 2

REGULACJA KĄTA
POCHYLENIA PODNÓŻKA

Grizzly Odchyl Podnozek 1 2

ZMIANA USTAWIENIA SIEDZISKA WZGLĘDEM KIERUNKU JAZDY

Grizzly Kierunek Xx (niestandardowy)

POZYCJA LEŻĄCA

Grizzly Lezaca

REGULACJA WYSOKOŚCI SIEDZISKA

Grizzly Wysokosc 1 2
Tolerancja wartości pomiarów +/- 20mm, +/- 1,5kg, +/- 1°
Modyfikacja Parametrow Grizzly

MODYFIKACJA PARAMETRÓW SIEDZISKA

Przy pomocy wybranych akcesoriów i kilku nieskomplikowanych czynności możemy w prosty sposób dostosować siedzisko wózka GRIZZLY in.basic do potrzeb dzieci, których wzrost i waga mieszczą się w przypisanych dla modelu parametrach (wzrost 85 – 140 cm, waga do 45 kg).

Dzięki regulowanym elementom oraz tapicerce wózek GRIZZLY in.basic posiada szeroki zakres regulacji parametrów. Istnieje możliwość wydłużenia siedziska do 37 cm oraz oparcia do 70 cm. W połączeniu z zestawem regulowanych pelot oraz podnóżkiem zamontowanym na optymalnej wysokości uzyskujemy bezpieczny pojazd dostosowany do indywidualnych potrzeb dziecka, który będzie służył przez długie lata.

USTAWIENIA MINIMALNE

Grizzly Min 2b
– regulowane peloty
– regulowane siedzisko
– regulowane oparcie
– regulowany podnóżek

USTAWIENIA MAKSYMALNE

Grizzly Max 2b
– regulowane peloty
– regulowane siedzisko
– regulowane oparcie
– regulowany podnóżek

ZESTAWIENIE PORÓWNAWCZE

Grizzly Min Max

Wyposażenie

Rama
Regulowana rama
Kolo
4 koła z indywidualnymi hamulcami
Regulowane Peloty
Regulowane peloty
Elementy Boczne Oparcia
Elementy boczne oparcia
Podnozek Z Regul
Podnożek z regulacją wysokości
Klin
Klin z regulacją
Regulowany Daszek Z Okienkiem
Regulowana budka z okienkiem
Barierka Zabezp
Barierka zabezpieczająca
Pasy Odwodzaco Stabilizujace
Pasy odwodząco – stabilizujące
Pasy 5punktowe
Pasy 5 punktowe
Stolik Terapeutyczny
Stolik terapeutyczny
Gr In
Moskitiera
Zestaw Miś
Zestaw Miś GRIZZLY

Kolorystyka

Wózek inwalidzki specjalny GRIZZLY in.basic występuje w trzech wersjach kolorystycznych tapicerki: szarej, niebieskiej oraz bordowej. Jednocześnie istnieje możliwość wykonania indywidualnych zamówień kolorystycznych, w których modyfikacje obejmują zarówno kolor ramy jak i elementy tapicerowane – dotyczy zamówień powyżej 50szt.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu.

Grizzly Sz

Szary

Grizzly N

niebieski

Grizzly Bor

Bordowy

kolorystyka: SZARY

tapicerka
Szar
1. imitacja lnu – grafit
2. imitacja lnu – szary
lakier
1. biały błysk

kolorystyka: Niebieska

tapicerka
Nieb
1. imitacja lnu – niebieski
2. imitacja lnu – grafit
lakier
1. biały błysk

kolorystyka: Bordowa

tapicerka
Bord
1. imitacja lnu – bordowy
2. imitacja lnu – szary
lakier
1. biały błysk

Do pobrania

INSTRUKCJA OBSŁUGI WÓZKA SPECJALNEGO GRIZZLY
KARTA PRODUKTU WÓZKA SPECJALNEGO GRIZZLY
DEKLARACJA ZGODNOŚCI CE
CERTYFIKAT ZGODNOŚCI CBC
ŚWIADECTWO WOLNEJ SPRZEDAŻY – GRIZZLY

Filmy

kontakt

  Imię
  Adres email *
  Temat
  Treść wiadomości *


  Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka MYWAM Kupiec, Bartold, Angres Sp.J. z siedzibą w Chorzowie 41-516, ul. Szczecińska 10, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 6272736793 oraz wpisana do KRS pod numerem 0000487471 (Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy KRS), aby zapoznać się z pełną treścią informacji i dowiedzieć się więcej na temat przetwarzania swoich danych osobowych Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  W zgodzie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE:
  Dane osobowe przekazywane za pomocą tego formularza tj. imię i nazwisko (nieobowiązkowo), adres e-mail (obowiązkowo) lub inne dane osobowe wskazane przez Pana/Panią dobrowolnie w treści wiadomości są przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie/wiadomość wysłane do firmy MYWAM Kupiec, Bartold, Angres Sp.J.. Korzystanie z formularza kontaktowego oraz podanie danych osobowych jest w pełni dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Pana/Pani dane osobowe po udzieleniu odpowiedzi na wiadomość/zapytanie do nas wysłane są usuwane lub pozostają w naszej bazie danych, jeśli już się w niej znajdują i czas ich usunięcia określają inne przesłanki. Pozostają również po udzieleniu dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przekazywania informacji handlowych o produktach rehabilitacyjnych oferowanych przez spółkę MYWAM Kupiec, Bartold, Angres Sp.J..
  Może Pan/Pani również wyrazić swoją zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie Pana/Pani danych osobowych (lub osób, które Pani/Pan reprezentuję) przez spółkę MYWAM Kupiec, Bartold, Angres Sp.J. z siedzibą w Chorzowie 41-516, ul. Szczecińska 10 w celu subskrypcji ofert handlowych oraz informacji przesyłanych drogą mailową. Państwa dane osobowe będą w pełni zabezpieczone, a informacje nie zostaną przekazane osobom trzecim. Może Pan/Pani zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając na link rezygnacji z subskrypcji lub przesyłając wiadomość poprzez formularz kontaktowy.
  Dane osobowe są przekazywane dobrowolnie i w dowolnym momencie można cofnąć zgodę na ich przetwarzanie, w każdym momencie ma Pani/Pan dostęp do treści swoich danych, danych osoby, którą Pani/Pan reprezentuje oraz ma możliwość ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także ma Pani/Pan prawo do przenoszenia danych. Informacje takie można zgłaszać telefonicznie pod numerem: 575 997 160 lub za pomocą tego samego formularza, wybierając kategorię „RODO”.
  Wszelkie inne kwestie związane z ochroną danych osobowych można kierować na powyższym numer telefonu. Spółka nie posiada Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych tj. do Prezesa UODO.

  Zapraszamy do kontaktu

  Tel. +48 32 733 11 31
  Tel. +48 798 026 502

  ul. Szczecińska 10, Chorzów