Zapraszamy do kontaktu

главная / Pionizator statyczny ERH90 COMPLETE

Pionizator statyczny ERH90 COMPLETE

Pionizator statyczny ERH 90.COMPLETE daje możliwość pionizowania bez dodatkowych urządzeń. Przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży ze schorzeniami neurologicznymi, nieuzyskujących samodzielnie pozycji stojącej, a wymagających pionizacji.
Pionizator statyczny ERH 90.COMPLETE umożliwia mobilność w pionie, korzystnie wpłynie na drenaż dróg moczowych oraz układ krążenia, ułatwiając procesy trawienia. Pomoże także zmniejszyć przykurcze oraz zapobiegać odleżynom.

 • Możliwość płynnej regulacji wysokości stolika
 • Regulacja wysokości, głębokości oraz szerokości podparcia stawów kolanowych umożliwia pionizację pacjenta również w przypadku przykurczu zgięciowego stawu kolanowego.
 • Podstawy stopy w wersji 2D umożliwiają regulację: – pozycji przód — tył, odwiedzenia — rotacji, szerokości obejmowanego obuwia
 • Podstawy obejmujące stopy w wersji 3D umożliwia dodatkowo płynną regulację zgięcia podeszwowego stopy. Rozwiązanie dedykowane jest pacjentom z przykurczem ścięgna Achillessa.
 • Możliwość wyboru stabilnych nóżek lub kółek z hamulcem
 • Występuje w trzech rozmiarach: S, M, L

 

WSKAZANIA:

 • MPD
 • przepuklina oponowo – rdzeniowa
 • zespoły genetyczne przebiegające z niedowładami kończyn
 • urazy mózgowo – czaszkowe
 • choroby demielinizacyjne

 

  Imię
  Adres email *
  Temat
  Treść wiadomości *


  Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest spółka MYWAM Kupiec, Bartold, Angres Sp.J. z siedzibą w Chorzowie 41-516, ul. Szczecińska 10, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 6272736793 oraz wpisana do KRS pod numerem 0000487471 (Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach Wydział VIII Gospodarczy KRS), aby zapoznać się z pełną treścią informacji i dowiedzieć się więcej na temat przetwarzania swoich danych osobowych Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
  W zgodzie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE:
  Dane osobowe przekazywane za pomocą tego formularza tj. imię i nazwisko (nieobowiązkowo), adres e-mail (obowiązkowo) lub inne dane osobowe wskazane przez Pana/Panią dobrowolnie w treści wiadomości są przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie/wiadomość wysłane do firmy MYWAM Kupiec, Bartold, Angres Sp.J.. Korzystanie z formularza kontaktowego oraz podanie danych osobowych jest w pełni dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi. Pana/Pani dane osobowe po udzieleniu odpowiedzi na wiadomość/zapytanie do nas wysłane są usuwane lub pozostają w naszej bazie danych, jeśli już się w niej znajdują i czas ich usunięcia określają inne przesłanki. Pozostają również po udzieleniu dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przekazywania informacji handlowych o produktach rehabilitacyjnych oferowanych przez spółkę MYWAM Kupiec, Bartold, Angres Sp.J..
  Może Pan/Pani również wyrazić swoją zgodę na przetwarzanie i wykorzystanie Pana/Pani danych osobowych (lub osób, które Pani/Pan reprezentuję) przez spółkę MYWAM Kupiec, Bartold, Angres Sp.J. z siedzibą w Chorzowie 41-516, ul. Szczecińska 10 w celu subskrypcji ofert handlowych oraz informacji przesyłanych drogą mailową. Państwa dane osobowe będą w pełni zabezpieczone, a informacje nie zostaną przekazane osobom trzecim. Może Pan/Pani zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie, klikając na link rezygnacji z subskrypcji lub przesyłając wiadomość poprzez formularz kontaktowy.
  Dane osobowe są przekazywane dobrowolnie i w dowolnym momencie można cofnąć zgodę na ich przetwarzanie, w każdym momencie ma Pani/Pan dostęp do treści swoich danych, danych osoby, którą Pani/Pan reprezentuje oraz ma możliwość ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także ma Pani/Pan prawo do przenoszenia danych. Informacje takie można zgłaszać telefonicznie pod numerem: 575 997 160 lub za pomocą tego samego formularza, wybierając kategorię „RODO”.
  Wszelkie inne kwestie związane z ochroną danych osobowych można kierować na powyższym numer telefonu. Spółka nie posiada Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Przysługuje Pani/Panu również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów o ochronie danych osobowych tj. do Prezesa UODO.

  Zapraszamy do kontaktu

  Tel. +48 32 733 11 31
  Tel. +48 798 026 502

  ul. Szczecińska 10, Chorzów