Projekty UE

OFERTA PRACY

28 kwietnia 2020 | Aktualności

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik biurowy

Praca na pełen etat

Wraz z rozwojem Firmy zajmującej się zaopatrzeniem medycznym dla dzieci niepełnosprawnych (sklep medyczny, wyroby ortopedyczne) poszukujemy pracownika do pracy na stanowisko pracownika biurowego – osoby odpowiedzialnej za współpracę z NFZ. Pracujemy w zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze. Liczy się dla nas indywidualność, sumienność i zaangażowanie J

Wymagamy:

  • Mile widziane doświadczenie w realizacji wniosków NFZ
  • Znajomość obsługi komputera, MS Office
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, terminowość
  • Dyspozycyjność

Obowiązki:

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją warunków umowy z NFZ o udzielanie świadczeń z zakresu zaopatrzenia w wyroby ortopedyczne.
  • Prowadzenie korespondencji z NFZ, przygotowywanie dokumentów rozliczeniowych dla NFZ, archiwizowanie w/w dokumentacji
  • Zarządzanie fakturami i związanymi z fakturami zadaniami i procesami.
  • Prace biurowe

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, w przyjaznej atmosferze
  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wsparcie merytoryczne i możliwość rozwoju zawodowego
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Dofinansowanie do karty Multiactive

Miejsce pracy:

W siedzibie firmy w Chorzowie, w zgranym zespole.

CV+ list motywacyjny prosimy o przesłanie na gosia@mywam.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy do kontaktu

Tel. +48 32 733 11 31
Tel. +48 798 026 502

ul. Szczecińska 10, Chorzów